Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és a szüleim reggelente addig nem hagynak békén és mondják hogy keljek fel, amíg fel nem kelek teljesen idegesen ( ne értsétek félre, nem délig alszom.. olyan 8-9 körül csinálják ezt)

2016. aug. 28. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom, suliba jársz még, ha nyári szüneted van. Így a szünidő vége felé nem árt szép lassan visszaállni a normál napirendre, ha nem pár nap múlva akarsz félájultan ülni a padban , gondolom, azért csinálják.
2016. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyetemre járok és nem korán kezdődnek az óráim. Ha fel kell kelnem, mindig időben ébredek.

Ja és nem csak most, egész nyáron csinálják ezt

2016. aug. 28. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk költözz el otthonról. Vagy zárd be az ajtót és aludj füldugóval. A szüleid simán bunkók.
2016. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Ki korán kel aranyat lel.
2016. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Fura, mert nem vagy már kisgyerek.

De gondolom, nem akarják, hogy átaludd a fél napot, vagy náluk is ez volt a szokás, hogy mindenki fel kel reggel, és pl. együtt reggeliztek.

2016. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha ök már mennek dolgozni a felnöt gyerekük se nyomja az ágyat
2016. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Néha kellj fel korábban mint ők és csapj jó nagy zajt XD kicsit kapjanak észhez.Ha nem kell menni sehova,tehát ráérsz aludni akkor ősbunkók.Volt én is átaludtam ennyi idősen a délelőttöt."Fejlődő szervezet"/másnap XD
2016. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!