Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek az apam egyszeruen...

Mit tegyek az apam egyszeruen megfojt?

Figyelt kérdés

Az apám nem enged el sehova a barataimmal :(

Most 13 eves vagyok de szeretnek en is a korombeliekkel lenni... Mar alig beszelnek velem az osztalytarsaim , mert sosem tudok bekapcsolodni a beszelgetesbe mert nem mehetek veluk sehova

Sot meg a 15 eves uncsimtol is eltiltott mert hivott a parkba meg setalni

Apam azt mondta h rosszhatassal van ram.

Folyton tanulnom kell vagy takaritanom ha nem csinalom azt amit o mond kiabal velem van mikor meg is ut :'(

En mar ezt nem birom!


2016. aug. 28. 09:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha minden jol megy akkor felmegyek Bekescsabara tanulni vagy Nagyvaradra es bentlakasos suliba leszek es ha 18 leszek elkoltozok
2016. aug. 30. 16:02
 12/13 anonim ***** válasza:

Figyelj ide én 12 éves koromban nem mehettem el egyedül a 4 házra lévő cukrászdába (ráadásul ismertük őket).

És tudod miért? Mert a szülők féltik a gyereküket. 13 évesen (én is annyi vagyok most) mit akarsz ide-oda járkálni? Egyik ismerősön most szintén ugyanennyi idősen egyedül jár a kökihez (nagyon messze lakik tőle a város másik felén), hazudozik az anyjának, eltűnik napokra szó nélkül...stb.

Apukád nem akarja hogy ilyen legyél vagy hogy bármi bajod legyen. A mai világ nem olyan mint apukád gyerekkorában. És nem okoskodom csak nekem elmagyarázták ezt.

2016. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Jo oke h most mas vilag van de akkor is nem ertem h mas miert mehet en meg nem?! Ez nm igazsag

Csupan a barataimmal szeretnek menni ok nm isznak es nm cigiznek

Sajnos nkm a fel osztalyom cigizik es rosszul viselkedik nm tanulnak stb. De veluk a sulin kivul nm baratkozok

Most atirattak masik osztalyba de nm biztos h attesznek :/

Masik suliba pedig nm mehetek mert az roman en pedig nem nagyon tudok romanul

Amugy az a cukrazdas sztori eleg durva

2016. szept. 4. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!