Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnál szülőként ha a...

Mit csinálnál szülőként ha a huszonéves lányodat zaklatná a társkeresőn megismert pasi?

Figyelt kérdés
A barátnőm 21 éves megismerkedett a társkeresőn egy pasival. Aki mint mutatta hiába írt normàlisan elkezdte zaklatni a barátnőmet. Valahonnan leste a szobáját és üzenetet írt neki, hogy azt a farmernadrágot vegye fel amit próbált, mindig olyan helyeken tünik fel ahol a barátnőm mászkál pl. Abban a plázában.A barátnőm volt a rendőrségen de nem segítettek neki. Már a házból is fél kijönni. Ti szülőként mit csinálnátok egy ilyen zaklatóval?
2016. szept. 1. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
megverném
2016. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Keresni kell egy nagydarab testőrt mellé, aki kézen fogja, kísérgeti, és a pasiját játssza. Ha felbukkan a zaklató, majd az illető helyre teszi. :D
2016. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha végképp nem lehetne másként elintézni a dolgot, kiprovokálnám hogy ő üssön először, mert onnantól már nem önbíráskodás amit csinálok, hanem önvédelem. Persze néhány tanú nem ártana akik bizonyítanák hogy nem az én hibám, a faszi volt agresszív.
2016. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
A lányomat kikérdezném a zaklatóról. Ebből, majd személyes felkeresésből felmérném, hogy mennyire problémás. Először szépen beszélnék vele, utána csúnyábban, ha az sem használna meg is csapnám (vállalva, hogy utána könnyű testi sértésért feljelent és büntető eljárás indul ellenem; vagy a végén ő ver meg, de ez esetben is nagy valószínűséggel utána felszívódna).
2016. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Mégis honnan tudja a zaklató, hogy hol lakik a lányod? Honnan tudja, hogy mit próbált fel? Tán nyitott ablaknál, félrehúzott függönynél öltözködik?

Ez a sztori pontosan ugyanolyan mint amit az ID csatorna reklámoz "zaklatás, mindig a nyomodban" sorozathoz.

Egyébként én nem hiszem el a történetet, mert olyan nincs, hogy a rendőrségen nem csinálnak semmit.

Engem is zaklatott egy olyan kolléga akivel 2 szót nem váltottam. Én elmentem a rendőrségre, és felvilágosítottak, hogy írjam le minden körülményt, zaklatást, telefont amit a pasas csinál, és azzal mehettek távolságkérelmet beadni.3 héttel rá már meg is kaptam a távolságkérelmi határozatot. Nagyon is foglalkoznak vele..

2016. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy a gépe cameráján keresztül látja. Nincs annak a szerencsétlen csajnak egy testvére vagy haver vagy apja? Szépen leegyeztetnék vele egy időpontot hogy ha annyira akar akkor találkozzon a csajjal.Aztán megjelennék és elmagyagyaráznám neki hogy ha véletlenül" meglátom vagy megtudom hogy a lány közelébe kerül, véletlen ùgy belebarmolom a fejét a falba hogy legközelebb az anyja sem ismer rá.
2016. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Én semmit, csak szégyellném magam, hogy a huszonéves lányom ennyire életképtelen és nem tudja egyedül lerendezni a témát.
2016. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Vennék neki egy bicskát, vagy pillangókést.
2016. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon támogató vagy, kedves utolsó, tényleg. Egy őrült, kattant zaklatja a lányodat, és úgy gondolod, hogy neki kellene szégyellnie magát?! Normális vagy? Remélem, nincs gyereked.


Engem sajnos többször is zaklattak már dilinyósak. Olyan figurák, akik meglátták bennem a Nagy Őt, bár én a hátam közepére sem kívántam őket. Sem normális hangnemben, sem másmilyenben nem lehetett őket elküldeni. Volt olyan, akit a munkahelyemről a biztonsági őrök dobtak ki, mert oda is követett. Egy másik meg minden reggel fél hatkor hívogatott, hogy szerinte már reggel van, beszéljünk. (10-re járok dolgozni, kb. 8-kor kelek.)

Ezek elmebetegek, minden kapcsolatot meg kell velük szakítani, mindehonnan le kell őket tiltani, és más pasikkal mászkálni, amíg el nem tűnnek. De így is van, hogy évekig vissza-visszajárnak. Akinek letiltottam a számát, máséról hívogatott, és hasonlók.


Rendőrség nem tesz semmit, amíg fizikailag nem bánt, de elég félelmetesek tudnak lenni, mert tudod, hogy dilis, rögeszmés, követ, üldöz meg hasonlók. Közben, ha valami közös ismerős akad, annak mindenféléket összehord rólad, meg nonsztop gyűjti az infókat, kémked utánad stb.

2016. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem az én lányom. Id-t nem szoktam nézni, a csaj nem tudja honnan nézte. A címét a faceról tudta meg.
2016. szept. 1. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!