Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy esne nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy esne nektek, hogyha egy ismeretlen, de igényes huszonéves pasi a metrón hátulról átölelne titeket megpuszilná a nyakatokat és aranyosan rátok mosolyogna?

Figyelt kérdés
Nehezen ismerkedek és nehezen tudok beszélgetni, arra gondoltam, hogy megpróbálhatnám ezt az ismerkedési formát és örülnék annak, ha ezt valaki viszonozná. Most nincs senkim és olyan jól esne valakit átölelni úgy, hogy neki is jól esne. Látom némelyik lányon, hogy reggelente, fáradtak, letörtek, búskomorak és olyan jó lenne ilyen szeretetadással boldoggá tenni valakit. Ugye nem pofoznátok fel? Olyan jól esne, ha viszonozná valaki és így ismerkednék. Többször mikor megyek reggel dolgozni késztetést érzek erre, jó lenne, ha az ő napját is feldobnám a szeretetemmel.
2016. jan. 22. 18:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
Akkora pofont kapnál, hogy a metró oldala adná a másodikat! Nem hagynám, hogy egy vadidegen tapizzon, mert neki ölelhetnékje van.
2016. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Ööö, én kimondottan halálra rémülnék ha egy tök idegen elkezdene ölelgetni. Inkább kezdeményezz beszélgetést...


20L

2016. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
98%
ez gusztustalan. szexuális zaklatásnak hívják ezt ugye tudod? és az a minimum hogy megütnélek abban a pillanatban hogy megpróbálsz átölelni, főleg puszilgatni!
2016. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
De nem tapiználak csak ölelnélek. Nem akarok zaklatni senkit csak ismerkedni! Kimutatni, hogy szimpatikus nekem!
2016. jan. 22. 18:58
 5/43 anonim ***** válasza:
98%

És arra nem gondoltál, hogy esetleg foglalt a lány meg amúgy is baromira nem tetszik neki, ha idegenek csókolgatják a nyakát?


Minimum felpofoználak, de inkább orrbavernélek.

2016. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
98%
Használnám a könyökömet ellene, vagy ami először a kezem ügyébe akad. Mellesleg 30 már elmúltam, nem vonzódom a nálam fiatalabb pasikhoz.
2016. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
97%
már maga a gondolat, az hogy ilyen eszedbe jutott ijesztő. kezeltesd magad mert ez nem normális.
2016. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Részegeken és zsebeseken kívül senki nem fogja viszonozni neked ezt a pimaszságot. A részegeknek mindegy, a zsebesek meg közben kirabolnak, és észre sem veszed.
2016. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen ismerkedsz,és nehezen beszélgetsz másokkal(amiből nekem az jön le hogy zárkózott típus vagy),erre bevállalnád hogy metrón vadidegenekek fogdosol és puszilgatsz? Bocsi,ezt valahogy nehezen rakom össze..szerintem gondolkodj egy kicsit,mintha letértél volna a valóság rögös útjáról :)
2016. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
ha csak szimplán hátulról átölelnél, és azt mondanád, hogy szia, olyan lehangoltnak tűnsz, akkor arrébb raknálak, és visszaköszönnék, esetleg elkezdenék beszélgetni veled. Ha a nyakamba is puszilnál, az acélbetétessel tökönrugnálak. A nyak nagyon sok embernél errogén zóna, és azt csak egy két embernek engedjük, hogy hozzáérjen, nemhogy megopuszilja. Vagy csak egy szimpla szia, és nem valami egetrengető csajozós duma, mert az is irritáló
2016. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!