Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa hazudozik, kitalálja,...

Apa hazudozik, kitalálja, hogy dolgoznia kell, és kiderült hogy nem is volt dolgozni, hanem csajozik, szegény gyerekek már egy hónapja nem látták, csak igérget nekik, mért nem fontos már az elvált apának a gyerekei?

Figyelt kérdés
Gyerekek 3 éves kislány, és 5 éves fiu, 2 éve váltunk el. Akkor láthatja öket amikor akarja, és már egy hónapja nincs ideje....

2016. szept. 3. 17:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%

Két év eltelt, és te továbbra is nyomon követed, hogy mit csinál az exed.

Amúgy te is pasizol, akkor ő miért ne csajozhatna?

(Ezt még sem mondhatja a gyerekeknek.)

Gondolom, hogy te sosem hazudtál még?!

2016. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Csak a gyerekek érdekeit nézem. Természetesen azt csinál amit akar, csak a láthatást nem csinálja. Amikor a 2 gyerek állandóan apáról beszél, és az meg nem jön, és nem csinálják azokat, amiket, megigért nekik :(
2016. szept. 3. 17:35
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem ez lenne az első eset, hogy a válás után az apukát nem érdekli az előző házasságából született gyerek. Olyan szépen le tudnak ezek tiplizni, mintha soha nem lett volna gyerekük.
2016. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

3-as vagyok.

Én is átéltem ezt 4 évesen, vártam, vártam, hogy jön az apám, hiszen megígérte, de nem jött.

Aztán utána el is tűnt teljesen.

Van ilyen.

2016. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%
gyerekek egy idő után nem hiányolják és elmúlik,de ki hívja már az exét apának? max "az" apa nevezővel illetném,de csak úgy hogy apa, hát bööe
2016. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs gyűlölködés, gyerekek is ha kérdeznek, próbálok szépem beszélni róla, de átlátnak a mézes mázos beszéden. Sajnálom a csalódottságukat. Ez fáj csak nekem.
2016. szept. 3. 17:48
 7/30 anonim ***** válasza:
18%
tehát legyen mellettük az apjuk akit nagyon nem érdekli a gyerekek személye? én inkább örülnék, hogy egy ilyen senkiházi nem lesz az életükben és idővel ők is túllépnek rajta.
2016. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
16%
te ki vagy a sztoriban? Az egyik gyerek?
2016. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Az anyjuk :) gondoltam, hátha van itt más is rajtunk kivül hasonló helyzetben.
2016. szept. 3. 17:54
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

4-es, most x év távlatából azt mondod, van ilyen, de akkor jó volt? Nem voltál szomorú, csalódott?

Egy szülőnek, aki a gyerekekkel van, rossz lát ni a gyerekek csalódottságát, és tényleg dühítő lehet azt hallani az exétől, hogy igen-igen, jön majd a gyerekekhez stb, aztán semmi. Szerintem inkább pozitív, hogy az anya nem úgy próbálja áthidalni a problémát, hogy mindennek elmondja az exét a gyerekei előtt, hanem inkább arra törekedne, hogy a gyerekek a lehetőségekhez mérten az apjukkal is jó viszonyban maradjanak.

Nem az a baj, hogy csajozik, tegye nyugodtan. Még az is előfordulhat, hogy a gyerekei már nem érdeklik, de inkább az lehet, hogy most az új kapcsolatra fordított idő megy a gyerekekkel töltött idő kárára.

Én az anya helyében megpróbálnék beszélni az exemmel, elmondanám, tiszteletben tartom a magánéletét, nem szólok bele, hogy mivel tölti az idejét, de megkérném, hogy a gyerekekkel legyen őszinte, ha nem tudja betartani az ígéreteit, inkább ne ígérjen semmit. Ja és nem nyomozgatnék utána, hogy mit csinál.

2016. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!