Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan linkeket...

Tudnátok nekem olyan linkeket küldeni, ahol szegény gyerekeknek tudnám továbbítani postán keresztül a dolgaimat?

Figyelt kérdés
Mindig is a jótékonykodás volt az életem és most határoztam el, hogy szegény/nehezebb sorsú gyerekeknek adományoznék pár dolgot. Egy komplett sulikezdési csomagot is összeállítottam a használt holmijaimból (persze füzet, ceruza, toll és társai mind újak, az évek során gyűltek össze) Van pár ruhadarabom és egyéb ilyen holmim, amit szintén el szeretnék adományozni, mert nekik sokkal nagyobb szükségük van rá mint nekem. Nagyon szépen kérek mindenkit, aki olyan információval jelentkezik, hogy tudnám továbbítani ezeket a csomagokat, az írja le akár az alapítvány nevét vagy írjon egy linket! Ezer köszönet előre is! 13/L

2016. aug. 3. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább keress valamilyen alapítványt aki ezzel foglalkozik és rajtuk keresztül juttasd el a dolgokat.
2016. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Eszter76 ***** válasza:
Vidd el a helyi Gyermekjóléti Szolgálathoz. Ott biztosan jó helye lesz, és gyorsan célbe is ér.
2016. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A településen vagy városban, ahol laksz keresd fel a helyi családsegítő szolgálatot, a címüket az interneten biztosan megtalálod. Oda személyesen is elviheted az adományodat (de fel is hívhatod őket telefonon), ha pedig postázni szeretnéd, akkor ott biztosan meg fogják tudni mondani annak a családnak a postacímét, ahol jól jönne az adomány.
2016. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Most hirtelen ezt találtam, de ha rákeresel a szegény gyerekeket segítő alapítványokra, biztos lesz még.

2016. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2016. aug. 5. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!