Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rendezkedik nálam az anyám?...

Rendezkedik nálam az anyám? Nem tudom leszoktatni róla. Más is hallott már ilyet?

Figyelt kérdés
Ha évente kb. háromszor eljön mindig azt lesi, hogy mibe tud belekötni. Miért a mikró tetején tartom a konyharuhákat, amikor tudom jól, hogy ő a hűtőszekrény tetején tárolja. Miért oda teszem a kést, miért nem ide. Miért nem fejjel lefele tárolom a tiszta poharakat, miért van ez, miért van az... már kikészít. És hiába mondom neki, hogy azért, mert csak!!! egyszerűen ha legközelebb eljön megint ezt csinálja. Kikészít.
2016. szept. 6. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Több lehetöséged van:


1. Ha te látogatod meg öt, akkor te is kezdj el rendezkedni - akkor majdcsak leesik neki.


2. Ha elkezdni nálad, akkor rászólsz, hoyg vagy abbahagyja, vagy mehet haza. Egyszer-kétszer megsértödik, utána meg megtanul viselkedni.

2016. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Ennyire nem durva, de szokott hasonló dolgokat megjegyezni.

Én egyszerűen nem foglalkozom vele. Elengedem a fülem mellett. Vagy egyszerűen válaszolok, hogy én így szeretem. További vitába nem megyek bele.

2016. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezz vissza: "Azért jöttél ide, hogy kötekedj?!"


Mondjuk, ha évente háromszor van nálatok, akkor azért ne akarj kikészülni ebben.


OFF: Ha a mikró tetején tárolod a konyharuhákat, ügyelj arra, hogy a szellőzőnyílások (ha felül vannak), akkor ne legyenek lefedve. Ez ui. tönkre teheti a berendezést.

2016. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Erről a rém rendes család egy epizódja jutott eszembe, amikor Peggy felháborodik, hogy már miért kéne fejjel lefelé tárolni a poharakat? Hát belemegy a por, persze, mi másból csinálná a kakaót? :D

De amúgy csak az segít, ha határozottan leállítod minden alkalommal. Ne szólj bele, köszi!

2016. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:
39%

"amikor tudom jól, hogy ő a hűtőszekrény tetején tárolja."


Igen, és nem is nála teszed a mikróra őket, hanem a saját lakásodban.


"Miért oda teszem a kést, miért nem ide"


Azért, mert ez a te lakásod, a te szokásaid és a te szabályaid. Otthon vagy, azt csinálsz, ami neked jó és neked így jó.


"És hiába mondom neki, hogy azért, mert csak!!! "


Talán ne úgy érvelj, mint egy hisztis óvodás és akkor lehetséges lesz téged komolyan venni.

2016. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Jaj ugyan, hagyd mar. Nalam is mindent atrendez anya, de basszus, hatvaz anyam, nem rosszbol teszi. Hadd csibalja csak.


Mikor elmegy, mindent szepen visszateszek a helyére, aztán csókolom. :)

2016. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
évente háromszor kibirod. hazamegy és visszapakolsz.
2016. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!