Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg anyut, erről...

Hogy győzzem meg anyut, erről a szerintem teljesen normális dologról? 14l

Figyelt kérdés

Szeretnék hajoljat használni,de anya nem engeti,mondván,hogy zsírosabb lesz.Kicsit zsíros a hajam,de igazából nem vészes.Nyáron meguntam a nemleges válaszokat ezért elmentem venni egyedül és nem az történt amit anya mondondott.Viszont nekem nincs annyi zsebpénzem,hogy magamnak vegyem mindig,és az se túl jó,hogy folyton ki-be csempészem a fürdőből a hajolajat.


Hogyan győzzem meg?14l


2016. szept. 9. 05:33
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Hosszútávon tovább zsírosítja.
2016. szept. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Évek óta használok, nem zsírosítja, mivel csak a hajvégekre kell kenni, nem a hajtövekhez.
2016. szept. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
4%
Fogadj szót anyukádnak!Egy szülő jót akar a gyermekének!A zsíros haj nagyon visszataszító tud lenni!Kérjétek ki egy fodrász véleményét!
2016. szept. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
A hajolaj jó dolog, valóban nem zsírosít, ha csak a hajvégekre kened, éppen ezért nagyon sokáig kitart egy flakon, ha nyáron vetted, akkor még -nagyon soknak kellene benne lennie. De bármilyen más balzsam ugyanúgy jó lehet, sőt egy nem festett haj esetén általában teljesen mindegy, hogy pluszban raksz-e rá valamit, vagy sem. A tinilányok nagyon fel tudják nagyítani a smink, hajápoló termékek, stb. jelentőségét.
2016. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Beszeljen a fodraszoddal! Majd elmondja neki hogy a hsjvegekre kell tenni es nem a hajtore es akkor nem lesz zsirosabb tole. Egy szakembernek el kell hinnie.


A nagyobb gond az hogy 14 evesen nincs havi 3000forintod hajolajra.

2016. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

14 évesen nem is kell havi 3ezer hajolajra.

Használok én is,hajvégre kell,az avonosat veszem ezres körül van és majd egy évig elég egy flakon,pedig csak egy deci nekem meg hátközépig ér a hajam.

2016. szept. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Judye -val egyet értek.

Menjetek el anyuddal egy fodrászhoz és kérdezzétek meg. Egy független szakértő lehet helyre tudja rakni a valóságot mindkettőtök előtt.


Ezen felül ne az legyen az indok, hogy zsírosodik, vagy sem. Ha te használni akarod, akkor azt mond meg neki, hogy MIÉRT akarod használni. És ne arról akard meggyőzni, amit ő gondol, hanem azt tárd elé, amit TE akarsz.


Lehetőleg "én-közlésekkel", "én üzenetekkel". Ne a másik személyt és annak mondanivalóját támadd, hanem a saját érdekeidet képviseld és a saját érzéseidet tálald ki.

2016. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!