Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugye nem csak szerintem nem...

Ugye nem csak szerintem nem normális ez a nevelési módszer?

Figyelt kérdés
A barátommal masfel eve vagyunk egyutt es anya es apa is azt mondja hogy len merjek feküdni vele 18 eves koromig. Vagy ha meg tudják eltiltjak tolem örökre. Egyaltalan nem tudok semmilyen nemi élettel kapcsolatos temat dolgot megbeszélni az anyukámmal. Fenyegeto hangsúllyal ram ordít ha szobajon a téma h ügye nem fekudtel le vele 18 eves korodig meg ne próbáld! A masik meg az h masfel ev utan meg mindig konyorogni kell hogy heti egyszer találkozhassunk a barátommal. Nem lehetünk kettesben alig lehetek nála es ha becsúszik egy rosszabb jegy nem is találkozhatunk. Ha 4est kapok akkor is mar fenyegetőznek. Egyaltalan nem törődnek a lelkivilagommal csak a teljesitmenyemmel foglalkoznak es mar uy érzem lassan meggyulolom őket. Minden vágyam hogy nagykorukent elkoltozhessek innen. Egymással pedig allandoan veszekednek. De ha anya észreveszi h a csalad tobbi tagja sem ért vele egyet azonnal letagad mindent es fel van háborodva hogy o márpedig nagyon jó szülő.
2016. ápr. 18. 21:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ mennyi idősek vagytok. Nem lehet hogy a korotk miatt parádéznak?
2016. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Valoban van köztünk korkülönbség de nem ez a legnagyobb probléma hisz masfel éve vagyunk egyutt. Nyilvan nem azért van mar velem másfél eve mert nem megfeleloek a szándékai. Es ezt ok is tudják.
2016. ápr. 18. 21:41
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem ép erre gondoltam hanem hogy te hány éves vagy. Nem mindegy hogy 14 évesen nem engedik vagy 20 évesen.
2016. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
16 vagyok a barátom 20
2016. ápr. 18. 21:45
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Értem. Ennyi idősen már elmegy a dolog bár tény hogy ha egyszer gyerekem lesz én is jobban szeretném ha kicsit tovább várna. Viszont nálatok mellette szól hogy régóta együtt vagytok.

Mindenesetre abban egyetértek hogy a jegyeid nagyon fontosak hiszen valahol ezen áll vagy bukik a jövőd viszont lehetnének engedékenyebbek szerintem is.

Ha nagyon vaskalaposak fogalmam sincs mit is léphetnél.

2016. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%

Ahogy kozolni probaljak az persze nem jo, de abban igazuk van hogy akkor kezdj szexelni ha a gyereket is tudod vallalni ha ugy alakul.


Ebben a kulturaban nem divat a felelosseg vallalas ezert sokan mondjak hogy 14 eves korban mar el kell kezdeni, de gondold at hogy mi lesz ha megis terhes leszel.

2016. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen tudom de miert gondolja sok ember azt hogyha valaki 15-6 évesen nemi életet el amikor tuti tehebeesik? Egyik ismerősöm 15 eves nagyon szeretik egymást a barátjával es anyukájával meg tudta ezt beszélni. Fogamzásgátlót irattak fel neki.
2016. ápr. 18. 21:59
 8/24 A kérdező kommentje:
Akkor*
2016. ápr. 18. 22:00
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem se törvényszerű hogy az illető teherbe esik. Emellett a mai világban egyetemmel együtt 25 éves korodra tudsz munkát vállalni. A gyerek előtt egy év munkaviszony minimum kell ha gyest akarsz és akkor már valóban vállalni mer az ember egy gyereket. Szerintem ekkortól mondhatjuk hogy : a gyereket is tudod vallalni ha ugy alakul.

De senki nem akarja 25 év fölött elkezdeni a szexuális életét.

2016. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

Nem, nem normális az, hogy napra pontosan kijelöli az anyukád, mikortól élhetsz nemi életet. 18 évesen, gondolom, még bőven tanulni fogsz, tehát még akkor is a szüleidre leszel utalva.

Viszont lázadni lehet, csak éppen a szüleid életfelfogását kétlem, hogy meg tudd változtatni.

Neked ilyen anya jutott.

2016. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!