Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi program, de én nem...

Családi program, de én nem szeretném?!

Figyelt kérdés
Holnap elméletileg színházba mennék anyuékkal, de nagyon nem szeretnék. Akkor sem volt kedvem hozzá, amikor felhozta anyu ötletnek. Délelőtt 11-kor kezdődik, 2-ig tart. Utána még ebédelni is el akarnak menni meg vásàrolni. Lehet h hülyen fog hangzani, de nekem már most nagyon sokat kell tanulnom, holnapra is van még bőven elmélet( 2 fogát írunk hétfőn).Plusz egész héten nem mozogtam, csak tesin és kondiba is le szeretnék menni. (Vasárnapot meg inkább pihiző napnak hagynám, aznap már nem nagyon szeretnék tanulni, csak átnézni mindent.)Szerintetek elmenjek holnap vagy ne?

2016. szept. 9. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
En annyira orultem volna,ha anyamek csinaltak volna valami csaladi programot. De ez nem volt szokas,csak a pialas.... En a helyedben elmennek. Orulj es becsuld meg,hogy ilyen csaladod van!:)
2016. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Menj. Gondolom azért nem mentek minden hétvégén színházba, ne hagyd ki ezt!

mellesleg megkérdezhetem milyen előadás délelőtt 11-kor???

2016. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nehogy kultúra érjen egy mai, átlagos magyar tinit.
2016. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát figyelj, ha nem akarsz menni, akkor ne menj :) Azért nem kell elmenni egy olyan programra, amihez semmi kedved, mert itt mások örültek volna annak, ha az ő családjuk is csinál ilyet :)


Csináld azt, amit szeretnél :)

2016. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Fú a sok undorító álszent. Attól, mert van anyja, rögtön menjen programokra vele meg biztos kultúrálatlan, ah nem megy színházba? Sok bánat ember, komolyan...

Kérdező: mondd meg, hogy ne haragudjon, de te mégse szertnél menni és pont.

2016. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
11-kor milyen színház van? Bábszínház?
2016. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Ja, hát inkább kondi, mint hogy a családdal tölts 4-5 órát.... Tanulni előtte-utána is tudsz, este meg futsz egy kört a ház körül..
2016. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!