Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szívesen mentek "családi...

Ti is szívesen mentek "családi programokra" a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy sokan cikinek tartják... Én 21 éves vagyok, azonban ha van lehetőségem én szívesen megyek velük ide-oda, pl beülni moziba, vagy esetleg elmenni cukrászdába, állatkertbe, stb. Valaki ezt miért tartja furcsának? :O

2016. máj. 1. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan program ami érdekel akkor szívesen megyek. Strandra nem szeretek járni, se családdal, se barátokkal, se a párommal. Édesanyámékkal sem fogok mosolyogva és boldogsággal átitatva egy tömött strandra menni.


Veled egyidős vagyok, a korosztályunkban már nemigazán találkozok ezzel a nézettel. Akinek jó a viszonya a szüleivel az szívesen csinál velük olyan dolgokat ami mindüket érdekli.

2016. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 éves vagyok, mégis szívesen megyek.

Azokat tartom szánalmasnak, akik szerint egy "ciki".

2016. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen megyek, mert szeretem őket, és jól érzem magam velük. Nem tartom cikinek. Inkább örülök, hogy ilyen szüleim vannak.
2016. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek a családommal lenni, ez nem ciki. Sőt, én 23 éves vagyok, de vásárolni csak anyukámmal szeretek menni például
2016. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok, és nagyon szívesen mennék bárhova anyukámmal, de sajnos 2000 km-el arrébb lakik :( így nem gyakran vannak közös programok
2016. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Nem az a ciki ha valaki szülőkkel megy közös programra, hanem ahogyan néhány szülő viselkedik. Engem például folyamatosan kínos helyzetbe hoznak és egy-egy ilyen programnál úgy tesznek mintha 10 éves lennék.

F/20

2016. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a szüleimet, testvéreimet, bármikor megyek velük bárhova. Akkor is ha maga a program engem kevésbé érdekel. Épp elég, hogy velük lehetek.

Bár tény, nekem normális családom van, nem hozzuk egymást kínos helyzetbe. Tudják, hogy felnőttünk és úgy is viselkednek velünk.


Én addig örülök, amíg velük lehetek. 3-4 hetente hazamegyek egy hétvégére.

2016. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

7: Jaj, hát úgy könnyű szeretni meg örülni a találkozásnak! :))

Én napi 8-10 órát töltök velük.

2016. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8 Akkor is szívesen mentem velük bárhova, mikor még otthon éltem.


#7

2016. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

30-on túl: Apukámmal igen. Nyugodt, szemlélődő, nem idegeskedik akkor se, ha eltévedünk, jó buli minden.


Ha viszont a szülő idegeskedik mindenen, és már azelőtt összeveszik az egész család, hogy egyáltalán elindulnának, akkor nem túl jó.


Általában azért tarthatják furcsának, mert nem olyan család áll mögöttük, amivel ezt meg lehet tenni. Fontos az is, hogy mindenkinek beleszólása legyen, mikor hova szeretnének menni, ne egy ember cibálja maga mögött a nemszeretem utakra a többieket.

2016. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!