Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek, hogy a 14 éves...

Engednétek, hogy a 14 éves lányotoknak legyen egy push-up melltartója? Miért?

Figyelt kérdés
Azért egy,mert ki akarja próbálni milyen érzés az,hogy is néz ki abban.Nem rendszeres használatra gondolok itt.
2016. szept. 10. 17:55
1 2
 1/19 anonim válasza:
75%
manapság már 12 éves lányoknak is van push up melltartója.szerintem ne aggódj miatta igazából csak azt beszéld meg vele hogy amennyiben pasizni akar nem okos ha ilyen melltartót hord mert előbb utóbb kiderül.
2016. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen,en engednem,ha nem rendszeres hasznalatra szanja.
2016. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
ha nem a facebookon akarja kitolni a nemlétező melleit, akkor hagynám. de a suliba se hordhatná. még
2016. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan. Ma már szinte minden melltartóban van szivacs. Azért szerintem ezt nem úgy kell kezelni. Nameg ha egy picit nagyobb mellekre vágyik na bumm. Ugyan ilyen cipőben voltam. Csak nekem az sem volt elég. 400 cc oldotta meg a dolgokat.

Szerintem nyugodtan engedd meg neki, feltéve ha emellett van egy olyan erett gondolkodása hogy ezt tudja kezelni.

2016. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Úgyis teletömködi zsepivel szóval tökmind1 hogy megengeded vagy nem
2016. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne hordhatna? Már 14 éves. És miért ne hordhatná suliba?
2016. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem semmi akadálya, manapság ritka a szivacs nélküli melltartó.

Én is ilyen voltam kicsiként, A-s melltartó is épp hogy jó volt rám 13-14 éves koromban(most B kosaras, teljesen meg vagyok vele elégedve, egyáltalán nem akarok már nagy melleket), akkoriban utáltam a kis melleimet.Nem kell bele 5 centis szivacs, de szerintem ha van benne egy kicsi azzal senkinek nem árt, meg az önbizalmon is tud dobni egy kicsit. Ráadásul télen a hidegben még melegít is:D

Nyugodtan engedd meg neki ha tényleg szeretné, az ő korában természetes hogy kicsit nagyobb melleket akar.

17/l

2016. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem hogy miért ne hordhatna ilyet ha ez tetszik neki.
2016. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is 14 éves vagyok, 8 melltartóm közül 5 push upos, hordom iskolában is, semmi probléma nincs ezzel. Ha ezt szeretné hordani, hát hordja. Nem lesz ettől baja.
2016. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Tök vicces, ma már mellet is adnak a melltartóhoz.
2016. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!