Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum szerint túl sokat...

Anyum szerint túl sokat foglalkozok magammal. Csak szerintem nincs igaza? Mit gondoltok? 14l

Figyelt kérdés

Napi kétszer tisztítok arcot (arctisztítógél.tonik),heti kétszer használok arcradírt és olyankor krémet.Anya szerint ez sok és elég lenne csak néhanapján.Na hát én régen halgattam rá de amióta nem úgy tisztítok arcot ahogy szerinte kéne azóta szebb az arcbőröm.Ő meg folyton csak a megjegyzéseivel jön,hogy kimarja a bőröm meg,hogy hülyeség amit csinálok.

A másik baja az,hogy minden nap legalább lezuhanyzok,ha nem is fürdök.De szerinte elég csak akkor amikor hajatmosok vagyis heti kétszer.

Aut mondja,hogy túl sok dezodort használok(két hónapnál tovább tart nálam egy)

Sőt még az is zavarja,hogy szőrtelenítés után használok testápolót,mert nem az felesleges szerinte.

Ja és őt még a szempillaspirál is zavarja,mondván,hogy azt sokat kell venni,ha ennyit használom,igaz egy év alatt még nem fogyott ki de jó oké

Szerintetek igaza lehet valamiben?Csak szerintem nem normális?14l


2016. szept. 11. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Zárd be a fürdöajtot. Nem értem anyádnak miért kell tudni arról, hogy hányszor mosol arcot. Igényes ember naponta zuhanyzik, szőrtelenítés után pedig valóban jót tesz a testápoló. Anyád szerintem igénytelen nő.
2016. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem honnan tudja... nem kell beszámolni mindenről.
2016. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem zárom az ajtót ha csak arcot tisztítok,mert aztán megint úgy járok,hogy nekimegyek az ajtónak.Meg mivel ő vesz mindent nekem fel tűnik ha elfogy valami és mondom,hogy kéne.Zsebpénzem meg annyi nincs,higy rendszeresen maganak vagyek mindent.
2016. szept. 11. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:

A napi ketto arctisztitassal csinjan, nekem random lehamlott az egesz arcom tole... :(

Ha nem marja akkor oke, meg kremezz utana.


A tobbi tok normalis.

2016. szept. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs igaza, de a szempillaspirált 1 év után ki kellene dobni, akkor is ha nem fogyott ki, mert elszaporodnak benne a bacik.
2016. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Fogadjunk orakig piszmogsz a furdoben min 30 percet huzanyzol minden k etezo szorszalat leborotvalsz es a lefolyoban hagysz.

Majd nyomod a telodat ejfelig ezen kivul semmi nem erdekel es nulla haztartasi munkat vegzel otthon.

2016. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!