Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha a szerelmemmel vagyok és a legjobb barátaim megharagudnak h nem foglalkozok velük ilyenkor?

Figyelt kérdés

Fél éve együtt vagyunk a barátommal, és távkapcsoltaba, 200 km van köztünk. Amikor itt van nálunk, vagy fordítva, akkor a barátaimmal kb minden nap beszélek 2-8 mondatot..És most megharagudtak rám, hogy nem foglalkozok velük, amikor vele vagyok. Meg hogy élőbe is csak rá gondolok.. (mert pár dolgot szoktam mesélni, hogy mik történtek amíg itt volt.)

Ti mit gondoltok erről?



2016. aug. 30. 20:59
 1/3 anonim válasza:
Szánalmas. Ha nem ertik meg ,hogy van baratod es alig lathatjatok egymast ,akkor mit varnak? Az ilyenek nem baratok ,ha mar ennyiert megsertodnek.
2016. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bekovetteleek☺
2016. aug. 30. 23:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ők akkor nem barátaid, lehet, hogy te voltál az ő barátjuk.

Ezért vannak oda, ebből jön, hogy egy szavadra békülni fognak..

2017. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!