Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az hogy a szüleim...

Miért van az hogy a szüleim nem engedik, hogy fiúkkal beszélgessek?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy 14 éves vagyok és soha nem tudtam normálisan beszélni egy fiúval sem, ugyanis a szüleim nem engedik. Ha facebookozok, apám mindig bele néz a beszélgetéseimbe, én mindig reflexböl lezárom a telóm, és jön az a duma h "na mi van titkolsz valamit? Az apád vagyok. Van olyan dolog amiröl nem tudhatok? Hadd nézzem". És akkor át szokta kutatni az összes beszélgetésem kb 5napra visszamenöleg, (leginkább azokat amiket fiúkkal beszéltem) aztán vissza adja. Nincs magán életem, suli után egyböl értem jönnek nehogy találkozzak valakivel, nem engednek el sehova a bnöimmel, ha jön velünk fiú, még néha akkor sem ha nem jön. Mikor srácokkal beszélgetek csomószor megkérdezik, hogy akarok e találkozni velük, és mikor mondom hogy igen, de a szüleim tuti nem engednek el akkor jön a "kérdezed meg" és nem értik meg, hogy még utalni sem merek rá, nemhogy megkérdezni. Van egy olyan érzésem hogy örök szoba fogságot kapnék. A fiúk meg azzal jönnek h "nem is akarsz találkozni csak játszod a ribit" stb..... A szüleim meg bejelentették hogy majd akkor találkozhatok fiúkkal ha elmúltam 18... És addig? Játszam a lúzer lányt aki örökké szingli?
2016. szept. 11. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
A leirasodbol az az erzesem hogy a szuleid jogosan felnek attol ha engedik akkor rogton megkefeltetted magad az egesz iskolaval mert nem akarsz luzer lenni.
2016. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hány éves vagy? Ez fontos a kérdés szempontjából.
2016. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ja látom, atsiklottam felette.
2016. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
LOL, ez durva. A beszélgetésedbe belenéz... ennyi erővel zárold le a fb fiókodat, úgyis többet érnél.
2016. szept. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Attól, hogy sok ribi van a korosztályodban, neked még nem kell annak lenni. Undorító, ha egy 12-15 éves kislány szétteszi a lábát. 17 határeset.
2016. szept. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 lumia 532 ***** válasza:
57%
jol teszik hogy nem engedik. ha engednek mar terhes lennel reg
2016. szept. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad hagyni hogy a beszélgetéseidet olvasgassa.
2016. szept. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hányadikas vagy? Jelentkezz bentlakásos gimnáziumba jó messze! A beszélgetéseket ki lehet törölni a facebookról is! Keresd meg és mindig törölj ki mindent!
2016. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mar letezik messengeren ugynevezett titkos beszelgetes, ugy nem tudja visszaolvasni oket.
2016. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan azt fogod csinalni, amitol feltenek, pont a viselkedesuk miatt. De akkor majd "megnyugszanak", hogy hat pedig ok mindent megtettek... Ordogi kor... Arra vigyazz, h vannak fiuk, akik osztonosen megerzik, hogy mi van, h menekulsz es lazadnal, aztan konnyen kihasznalnak....
2017. jan. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!