Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Így ha eltűnök a családom...

Így ha eltűnök a családom elől nem lehet baj?

Figyelt kérdés

A szüleimmel élek még, most kezdtem el dolgozni (19 vagyok).


Viszont nem szeretnék tovább dolgozni, mert elég volt ennyi (1 hónap). Nem fejeztem be a sulit, úgyhogy ez ilyen szar munka, és csak ilyen munkákra vannak lehetőségeim.


Úgyhogy úgy döntöttem, hogy elmegyek itthonról, így megúszom a munkát. Helyette hajléktalan leszek, mert az is jobb ennél.


Nos, ha küldök nekik egy SMS-t, akkor így nem lesz baj? Pl. hogy éljék tovább az életüket, és felejtsenek el, mert nem fogok hazamenni, hogy megmondják nekem hogy mit csináljak. Mivel a munkahelyet is ők találták nekem. Én maradtam volna itthon, de ők nem engedték. Így most már nem lesz hatalmuk felettem.


2016. szept. 12. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen troll kérdés
2016. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDDDDDDD
2016. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szuper életcél :D Hajrá!

Kerestethetnek, mint eltűnt személyt.

2016. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Fél napot adok xD
2016. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy cseppnyi eszük egy hét alatt elfelejtenek.
2016. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Végül is tényleg jobb hajléktalanként élni... főleg télen... kucorogni a híd alatt, mert a szállóra már nincs hely, koldulni, bűzleni mert több napja nem tudtál fürdeni meg ruhát váltani. Más örülne ha lenne munkája ember! Remélem ez tényleg csak egy vicc... de annka is rossz!

A kérdésre is válaszolva: ha anyád vagy apád így tűnne el ahogy leírtad neked jó lenne? Várj ne is válaszolj neked az is jó lenne!

2016. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Hagyjátok, inkább hajléktalan legyen mint bűnöző. Ha börtönbe kerül akkor mi fogjuk eltartani az életképtelen pics áját, míg ő bent hesszel és néz ki a fejéből.


Ha hajléktalan lesz akkor legalább leépül és pár éven belül meghal, nem lesz a társadalom terhére. Vagy a maffia eltünteti a szerveiért.

2016. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer régen már megkérdezted ezt. Azóta már visszamehettél volna az iskolába vagy valami okj-s tanfolyamra...
2016. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
lol
2016. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez vicc? Mert társadalomkritikának tök poénos :D

Ha ESETLEG komolyan gondoltad édes kicsi csillagom, akkor te sem hiszed el, hogy egy sms-el lerendezed és békén hagynak ugye? Te ismered a szüleidet, nem mi, nem tudjuk mennyit foglalkoznak veled, de szerintem baromi ritka, hogy valaki egy üzenet után "elfelejtse" a gyerekét...

Hát ez nagyon jó XD

2016. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!