Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy ha a...

Mit csináljak hogy ha a családom állandóan beszólogat nekem, meg idegesítenek?

Figyelt kérdés
Ha valami rosszat csináltam akkor egy csomó ideig azt hallgatom kiabálásokkal kiegészítve. Aztán persze mindenféle elmebetegnek kiabálnak ki, mert már nálam is elszakad a húr, és visszakiabálok. Mindennap beszólnak valamiért, amit már nem bírok elviselni. De ha tesóm csinál valamit az nem baj.
2016. aug. 14. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2016. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Barátnőmnél is pontosan ez volt, azzal kiegészítve hogy őt gyakran meg is verték. A legjobb megoldás hogy elköltözöl egy rokonhoz vagy ha már elég idős vagy (18+) albérletbe/baráthoz,barátnőhöz.

Gondolom ezt már megpróbáltad megbeszélni velük épp ezért nem is ajánlottam ezt a lehetőséget.

2016. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!