Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Muszáj odaadnom az apjának?

Muszáj odaadnom az apjának?

Figyelt kérdés

Ha a gyerek nem akar menni akkor is muszáj neki? 10 és 14 évesek.

Mondom nekik mindig hogy jól fogjátok érezni magatokat és szeret titeket apa( Amúgy utálom azt a parasztot de nyilván nem mondom a gyerekek előtt.) Mindig megy a sírás meg megint a nem ezért vártam a hétvégét" duzzogás.

18 éves korig mindenképp menniük kell ha akarnak ha nem?



2016. szept. 13. 09:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%
14 evesen eldontheti. Cselekvokepes
2016. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenkor nem értem az "apukákat" sem. Neki abban mi a jó, hogy úgy vannak nála a gyerekei, hogy utálják minden percét? Csak azért, mert "jár"? Mert fizeti a gyerektartást, akkor csakazértis viszi őket?
2016. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%

Jogilag szerintem igen.

Nálunk is így volt, én voltam a gyerek, aki nem volt hajlandó elmenni az apjával. Nálunk ebből nem volt gond, tudomásul vette és nem lett belőle semmi ügy. De engem erőszakkal sem tudtak volna elvinni, nagyon megmakacsoltam magam. Aki ennek ellenére elviszi a gyerekét, az nem normális.

2016. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%

A gond az, hogy ha nem megy a gyerek, akkor az apa feljelenthet téged a láthatás akadályozása miatt, ami igen sokba kerül, és minden alkalmommal emelkedik a büntetés összege.


Ha a gyerek nem akar menni, akkor a gyámhatóságon kell bejelenteni, ök segítenek megoldani a helyzetet.

2016. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ha nem változik ez a szitu lehet hogy bemegyek a gyámhivatalba .
2016. szept. 13. 10:14
 6/28 anonim ***** válasza:
43%
Nekem sem akarnak menni de mivel az exemnek marhára nem voltak soha fontosak a gyerekei így nem csinál belőle ügyet meg legalább nem fogy a pénze. Én engedném őket mert én is szeretnék kis magányt de szar érzés látni amikor jön az apja érte (a kisebbért mert a nagy nem hajlandó) a gyerek meg könyörögve néz hátra h miért kell mennie....
2016. szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ajj nàlunk is ez van..olyan szörnyű ez
2016. szept. 13. 10:37
 8/28 A kérdező kommentje:
Mármint a visszanézés dolog
2016. szept. 13. 10:38
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

"Mondom nekik mindig hogy jól fogjátok érezni magatokat és szeret titeket apa( Amúgy utálom azt a parasztot de nyilván nem mondom a gyerekek előtt.)"


Így kell skizoid személyiségeket nevelni. Így van megírva a nagykönyvben.

Gondolod, hogy az utálatodat NEM ÉRZIK a gyerekek????

Széttöröd a lelküket. Verbálisan mást mondasz, mint amit érzel.

2016. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Argloss ***** válasza:
79%

Egy gyerek teljes mértékben befolyásolható. Szerintem meg lehet érteni, hogy egy szülő próbálkozik valamilyen szinten kapcsolatot tartani a gyerekeivel még akkor is ha ellenállásba ütközik, mert nem feltétlenül a gyerek ellenszenve az amit a gyerekétől kap.

Egy kisebb gyerek esetén a viszonyokat nagyon nagy mértékben befolyásolja a nevelő fél hozzáállása a dolgokhoz. Egy-egy fintor, néhány aggódó nézés és máris el van intézve, hogy ne akarjon sehova menni az a gyerek az utált személlyel. Semmi rosszat nem kell mondani, bőven elég ha mást mondasz, mint ami a testbeszédeden látszik. A gyerekek sokkal jobban felfigyelnek az ilyen dolgokra, mint egy átlag felnőtt.

2016. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!