Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy anya megértse?

Mit tegyek, hogy anya megértse?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek,hogy anya komolyabban fogja fel a helyzetet,hogy nem csak szimulálom,hogy szarul vagyok tényleg össze kell minden erőmet szednem,hogy ne essek össze.Bár igen esti tagozatos gimibe járok ahol egy héten kétszer kell menni mindössze,de kiskorom óta olyan a gyomrom,hogyha valahova el kell menni itthonról akkor rám tör a pánik és nagyon rosszul, leszek.Igyekszek kibírni a két napot mert tudom,hogy ki kell de mégis annyira fáj a hasam suliba,hogy beszoktam könnyezni.Elkap a hányinger,hasmenés ha tudom,hogy holnap suli van akkor nem tudok aludni.Gondolkoztam már azon is,hogy otthagyom,hogy ne menjen tönkre a gyomrom mivel már nem vagyok tanköteles nem kötelező járnom de meggondoltam magam és igyekszem kibírni de így nem hiszem,hogy kifogom bírni.Anyum nagyon lazán fogja fel a dolgokat azt hiszi,hogy csak egy kis hasfájásról van szó de nagyon görcsölök órákon.Sokan azt mondják,hogy lehetséges,hogy azért mert sok rossz dolog történt velem az előző iskolámba aminek kórház lett a vége és félek,hogy újra bekövetkezik.Próbálom nyugtatni magam,hogy minden renden lesz de nem sokat javul a közérzetem.Alapvetően nem a sulit nem szeretem hanem azt,hogy folyamatosan fáj a hasam semmi gond nincsen a sulimmal viszonylag szeretek oda járni csak a hasam miatt nem iskolaundorról van szó.Érdemes lenne Pszichiátert keresnem mivel ezek a gondok lehetnek lelki eredetűek?Nem szeretnék hisztisnek tűnni tudom,hogy másnak 5 nap a suli nekem ehhez képest csak kettő de szerintem nem mindegy,hogy milyen közérzettel ülöm végig az órákat.
2016. szept. 14. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, érdemes segítséget kérni, hogy mitől lehet ez. Nyilván lelki eredetű, ha máskor nem jön elő, csak amikor iskolába kell menni.

De ennek jó a végére járni, mert nem ülhetsz otthon állandóan.

2016. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ülök otthon folyamatosan járok hasfájás mellett is suliba nem adom fel mindig küzdök és legtöbbször nagy nehezen de kibírom az elejétől a végig.
2016. szept. 14. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen keress szakorvost.

Amikor nálunk a lányomnak komoly gondjai voltak a sulijában, akkor ugyanígy a hasa fájt állandóan, igaz én tudtam, hogy ezek pszichoszomatikus tünetek. Átvittem másik suliba és megszünt a fájdalom.

2016. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
felesleges otthagynod, mert ha nem tanulsz, melóznod kell, amitől ugyan úgy fájna a hasad, csak még le is ragadnál egy szinten ahonnan nem tudnál továbblépni.
2016. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Leírtam,hogy nem hagyom ott csak akartam hirtelen felindulásból de nem is ez lényeg nem ez volt a kérdés.
2016. szept. 15. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!