Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyuék belehalnának ha kicsit...

Anyuék belehalnának ha kicsit kedvesebbek lennének?

Figyelt kérdés
Sziasztok...anyuék azt se kérdezik meg hogy hogy vagyok 4/5 tanuló vagyok de mégis mindig csak a suliról tudnak (leginkább anyu) kérdezni hogy ugye nem kaptam rossz jegyet...mar baromi unalmas egyebkent ram se nyitjak az ajtot tesom is folyton kotoszkodik es ha raszolok akkor velem kiabalnak hogy fogjam mar be..ocsem meg azt hiszi hogy barmit megtehet..meg mindig belekotnek hogy "nem csinalok semmit milyen jo nekem" ennyi idosen ok is pont azt csinaltak amit en..semmit...ha majd felnott leszek nyilvan en is dolgozok meg stb >< pedig amugy is szoktam neha segiteni de az "nem szamit mert alap"

2016. szept. 15. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Helyesen: kötözködik (ha már olyan jó tanuló vagy).

Na, kimérgelődted magad, menj tanulni, hzolnap suli!

2016. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hzolnap xD mellesleg elírtam, ilyen válaszokra mint a tiéd nincs szükség na szia :DD
2016. szept. 15. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Mint ahogy ilyen kérdést is felesleges kiírni. Puszi, jó éjt :)
2016. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ennyire unatkozol? Olyan valaszokra vagyok kivancsi hogy hogyan tegyem jobba a kapcsolatomat a szuleimmel stb stb...nem a te észosztásodra meg hogy minek kiírni...
2016. szept. 15. 18:57
 5/8 AranyAxa ***** válasza:
Figyi ismerős a helyzet. Csak annyit tudok mondani hogy KITARTÁS!!!!!
2016. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező! Az hogy "néha" segítesz, tényleg nem dicsőség, hanem alap, és nem csak néha kellene megtenni.

De hogy ne csak kötözködjek: Úgy látom nem vagy egy buta gyerek. Ne várd hogy rád nyissák az ajtót, nem csak a szüleid kezdeményezhetnek beszélgetést. Te szoktál tőlük érdeklődni hogy milyen napjuk volt, mi történt velük? Menj oda hozzájuk, és beszélgess velük. Ha nem kérdeznek, magadtól meséld el hogy mi volt veled aznap, mi jó vagy rossz történt, ha nem boldogulsz valamivel - nem csak az iskolával, akkor kérd a tanácsukat, kérdezd meg mit gondolnak az adott szituról.

Lehet hogy tisztára le fognak döbbenni amiért érdeklődést mutatsz irántuk, és a gondolataik iránt. Alapnak ez nem rossz, és talán arra fognak változni a dolgok amerre szeretnéd. A lényeg: Ha ők nem tudják hogy nyissanak feléd, lépj te.

2016. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen mindig kerdezem hogy hogy vannak meg anyutol is mindig kerdezoskodok de mindenre az a válasz hogy semmi közöm hozzá, segíteni meg csak pár dologban lehet, mert a többit "csak anyu tudja jol csinalni" mindig ezt mondja, de azert koszonom a hasznos valaszokat
2016. szept. 16. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom kedves kérdező :( Ha nem partnerek abban hogy igazi család legyetek, nem tudom mit lehetne tenni. Elmondtad nekik hogyan érzel ezzel a helyzettel kapcsolatban? Hajlandóak meghallgatni?
2016. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!