Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miben változott az életetek a...

Miben változott az életetek a fogyás után? Azon túlmenően, hogy egészségesebbek lettetek, jobban érzitek magatokat a bőrötökben. Kedvesebbek az emberek hozzátok? Érzitek néha úgy, hogy most már másként kezelnek benneteket?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mondjuk most is van rajtam még pár kiló, de amilyen körökben mozgok, ott az már semmit nem számít, sőt, van, aki nem érti, hova akarok még fogyni. Nem ismerek senkit, akin látszana, hogy a felesleg nagysága alapján ítéli meg az embereket.
2016. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen.

Bemegyek egy ruhaboltba és nagyon furcsa hogy nem 50-52-54es méret kell hanem elég a 38as is. Hihetetlen. Néha még én sem hiszem el, hogy ha ránézek a ruhára akkor abba beleférek, pedig de...

Az emberek. Igen. Mindenki máshogy áll hozzám. A pasik kezdeményeznek, segítenek ahol tudnak. Régen köszönni sem köszöntek.

Sokkal jobban adok magamra, igényes a stílusom, nyilván ez annak köszönhető, hogy ebben a méretben nem csak öreges ruhák vannak.

Azt nem mondom hogy az önbizalmam az egekben van sőt . Nehéz valóban úgy látni magam ahogy kinézek mert nagyon belém égett a kövér lány.

Viszont a tudat, hogy egészséges vagyok leírhatatlan.

2016. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is csak pozitív élményeim voltak a fogyásom után, mint ahogy az előző is írta. Sokkal jobban éreztem magam a bőrömben, elégedett voltam magammal és ez nagyon meglátszódott. A férfiak terén meg kinyílt a világ, amíg kövéren soha nem jött oda hozzám senki, úgy csinosan már ez nagyon gyakori lett. Sok kellemetlen élményem volt kövéren, amikor pl. a nőgyógyász is beszólt, hogy le kéne fogyni, nagyon ciki volt, vagy egy-egy ruhaboltban még körül sem néztem, már mondták, hogy a méretemben nincs ruha.
2016. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Általában azoknak van ezzel kapcsolatban pozitív élményük,akik egy akár erősen túlsúlyos állapotból tudták egy átlag női formára faragni magukat. A megnőtt önbizalmuk,nőiességük természetesen nem kerüli el a tekinteteket,így kedvesebbek velük. Viszont aki eleve egy normál női alkatról indul el és karóra fogyasztja magát,mert ettől várja a boldogságot,arra legfeljebb megbotránkozva fognak nézni...
2016. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesebbek az emberek, aki régen csúfolt az most csendben van, mások dícsérnek. Megszerettem sportolni, amivel a stresszt nagyon jól levezetem. A ruhavásárlás is olyan pozitív élmény lett, annyira jó kisebb ruhákat venni :D
2016. aug. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Végre dugtam.
2016. aug. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

+1

2016. aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokkal szexisebb volt lapos hassal a hurkák helyett, fel tudta venni a régi ruháit és a kisugárzása is megváltozott.
2016. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem voltam túlsúlyos inkább átlagos némi felesleggel,de már így megszóltak a fiúk,hogy háát lenne mit fogynom,meg husisnak hívtak... nagyon rosszul éreztem magam a bőrömben. Újra lefogytam a régi sovány testem visszakptam és azóta újra kedvesek velem a fiúk és én is jobban érzem magam így. ÉN úgy éreztem ,mintha ember számba sem vennének plusz kilókkal, és szerintem van benne realitás nem csak beképzeltem..
2016. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!