Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyut,...

Hogyan győzzem meg anyut, hogy vihessem a telefonom suliba? 13l (októberben 14)

Figyelt kérdés

Szóval a telefonom a zsebpénzemből vettem amit a nagymamámtól kapok.(plusz karácsonyi pénz apámtól)

De anya nem engedi,hogy magammal vigyem bárhova is,otthon meg nem engedi,hogy használjam.Viszont néha előfordul,hogy egy szakköröm tovább tart,beraknak órák után egyet és nem tudok hazaszólni,a suliból meg azért nem hívják fel a szülőket.Olyankor is mindíg én vagyok lecseszve.Ezért arra gondoltam magammal vihetném,hogy tudjak szólni.Órán úgy se venném elő nem vagyok okostelefon függő.


Hogy győzzem meg?


2016. szept. 15. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Próbáld meg ész érvekkel meggyőzni, például, hogy azért jó, ha nálad van, mert akkor mindig tudja, hogy hol vagy és mi van veled.


Vigyázz nagyon a telefonra, el ne lopják!

2016. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Jajj de aranyos. :))
2016. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Világosítsd fel anyádat, hogy már a 21. században élünk.

Már 15 éve is minden kis szaros 6 évesnek volt mobilja, nem is értem, hogy lehet valaki ennyire kőkorszaki. Mosni is a patakban szokott?

2016. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez a szakkörös duma jó lesz - már ha beveszi. Én biztosan beszélnék az ofővel, egy általános iskolában, ahova gyerekek járnak, nehezen hiszem, hogy csak úgy aznap változtatnak az órarenden. Ha viszont meg is teszik, feltételezem, kötelességük erről értesíteni a szülőket. De mondom, ha anyukád lazábban veszi a dolgokat, nem figyel annyira, akkor ez az indok be is jöhet.
2016. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
Az cseppet se zavarjon senkit, gogybmubdeb iskola házirendje tiltja a mobiltelefon nem csak használatát, de bekapcsolt állapotát is.
2016. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
52%
5 mégis nyomatom a zenét bluetoothos hangszóróval nagyszünetben az udvaron,mégsem ssesznek le.
2016. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
5-ös, és akkor mi van? Órák alatt kikapcsolja és kész. Vagy még nem hallottál a kikapcs gombról?
2016. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
Mert gondolom tudják, hogy neked hiába beszélnének, hülye vagy felfogni bármit. Olvasnál inkább, mindenki jobban járni, te is megtanulnál normálisan írni.
2016. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A házirend nálunk azt tiltja,hogy órán használd tanári engedély nélkül.A szünet az szünet.Nem az órarend változásra gondolok,hanem a szakkörökre amik ilyenkor indulnak és az,hogy nyolcadikba néha be kell segítsni pl énekkarba néha.
2016. szept. 15. 19:25
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Húha utolsó, te sem az eszedről vagy híres. Személyeskedésről hallottál?


Kérdező, vidd el, aztán ennyi. Hát akkor minek a telefon?

2016. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!