Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya akadályozná, hogy tovább...

Anya akadályozná, hogy tovább fogyjak. Mit tegyek? 13l (októberben 14)

Figyelt kérdés
A nyáron lefogytam majdnem húsz kilót de még körülbelül ennyit kéne.De ott akadályoz ahol tud.Egyre zsírosabban főz,vesz csomó nasit és nem enged délután futni se már.Mit tegyek?13l
2016. aug. 15. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Most hány kiló vagy?
2016. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell megenni a nasit, és biztos van otthon más élelem is.
2016. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
85kiló és 168 centi.Nincs nagyon más kaja csak amit anya főz.
2016. aug. 15. 19:03
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Nincs kedvem 3.x is ugyanazt a valaszt leírni ugyanarra az anyumiattnemtudoklefogyni sirámra egy napin belül...
2016. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Négyes te miről beszélsz?Eddig a nyáron körülbelül húsz kilót fogytam.
2016. aug. 15. 19:08
 6/13 anonim ***** válasza:
1%
Elég baj az, hogy ennyit fogytál ilyen rövid idő alatt. Egyáltalán nem egészséges. Örülj neki, hogy nem lett bajod. Lehetett volna. Végülis az orvosoknak is kell a munka. Jó úton haladsz az anorexia felé, ezért megértem anyudat. A plussz kilókat sem egy nyár alatt etted fel gondolom.
2016. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2%

Arról beszélek szívem, hogy csak ma du 3 kérdés született erröl a témáról, mindenki az anyját okolja, hogy nasikat vesz.

Vicc. Álld meg, ne zabálj, sportolj és akkor fogyhatsz tovább!

Ha nem enged futni akkor tornázz otthon.

2016. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg birom állni,hogy ne egyek csak zavar,hogy akadályozni akar.Amúgy szoktam futni amikor nincs itthon.És tornázok is kb napi két órát (ami onkább tánc és jóga)
2016. aug. 15. 19:32
 9/13 anonim válasza:
0%

Szia!


Én azt nem tudhatom. Csinálj otthoni edzést akkor (felülések, fekvőtámasz,ugrókötél stb...)

Mindenféleképpen egészségesen táplálkozzál. Sok zöldség gyümölcs, coca-cola stb kilőve mert tele van cukorral és nagyon hízlal. Az ilyen chipseket, csokikat, zsíros kajákat meg kerülni kell mert nagyon el lehet tőlük hízni rövid idő alatt. Én 5 hónap alatt fogytam le 30 kg-t 105-ről 75-re 180 cm magas vagyok de még szeretnék 10 kg-t fogyni egész jól haladok már csak 10 kg. Amint elérted a kívánt súlyt már legyen egy olyan étrendet amivel meg is tartod a súlyodat. Mert akkor van értelme a fogyásodnak ha nem hízol vissza. A fogyás csak a kezdet onnantól lesz izgalmas, hogy meg is tudja tartani az ember a súlyát.

2016. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Az biztos, hogy a fogyásod tempóját csökkenteni kell.

Ha Édesanyád "keresztbe akar tenni" üljetek le beszéljétek meg, valóban jól látod-e, ha igen miért akar akadályozni. Keressetek valami kompromisszumot (adott esetben talán lassabb fogyás?)

2016. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!