Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámmal van egy kis probléma....

Kovidavid kérdése:

Apámmal van egy kis probléma. Minden szava az hozzám hogy rohadt patkány. Lépten nyomon üldöz a háztól. Szó szerint büszkélkedik is vele. Elhagyni nem tudom mivel anyám nagyon súlyos beteg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Költözz el anyuddal együtz. Vagy költöz el valahova a közelbe és mindennap látogasd meg anyádat.
2016. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Elözmény?
2016. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
NOs elözmény az nincsen.Ö egyszerüem ilyen.Egyes egyedül a családdal mer "valaki"lenni.Egész nap a jelzőitől hangzik a ház.
2016. szept. 18. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el minél hamarabb. Ha tovább szeretnél tanulni, akkor szerencséd van, kollégium a megoldás.

Amennyiben elég pénzed lenne mondanám hogy vidd anyádat is egy külön házba, de abból sem jönnél ki jól hosszútávon. Igazából ebből jól már nem jössz ki szerintem, esetleg kevésbé rosszul.


Vagy mész, vagy feláldozod magad a nagy büdös semmiért, és mégrosszabb lelki állapotba kerülsz, aztán jönnek sorba a problémák az élettel, oszt ötleted sincs hogy miért. (utána lehet olvasni, pl van az a könyv, hogy mérgező szülők, nem mondom hogy veled is azt fogja tenni, de érdekes esti olvasmány :) )


Esetleg amennyiben opció az esetben napi 3×2 nem érdekel tabletta, habár ha ez opció lenne, akkor nem írtad volna.


Apád változni már nem fog. 99%

2016. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Enyém is ilyen. 120 kilós 190 centis vadbarom, aki úgy beszél mintha ő lenne az Isten. Terrorban tartott évekig nálunk is mindenkit, veréssel fenyegetett engem is sokáig. Én mindig visszaszóltam keményen, ennek mindig az lett a vége, h nekem akart jönni. Csinálta ezt addig, míg látta, h tartok tőle. Aztán összetörte a kocsit, azt pedig rámfogta, hogy én voltam. Ekkor nagyon begőzöltem, leordítottam a fejét, erre nekem akart jönni. Leköpött.. Na mondom, mutasd milyen tökös vagy. Odamentem, és lebasztam egy akkora pofont neki,hogy kettéálltak a fülei. Aztán mèg egyet, majd újra. Addig pofoztam míg el nem sírta magát,nem hagytam, hogy elmenjen .. És köszönhette ezt az alpári, magát Istennek gondoló személyiségének. Azóta nincs gond, tudja a helyét. Szóval kérdező, ha elmész, az egyenlő a meneküléssel. Ha a munkahelyedre is odakerül egy agresszív vadállat, aki ki akar fúrni akkor is majd elmész?? Beleállni betonkemènyen a dologba és kiállni magadért! Mindenhol.
2016. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hozzáteszem egyáltalán nem vagyok büszke erre, hogy meg kellett vernem apám. De az agresszív ember mellett nem szabad elmenni szó nélkül, és hagyni neki mindent. Én a végsőkig el szoktam menni az ilyen alakoknál, hogy észrevegyék magukat
2016. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!