Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg anyukámmal...

Hogyan értessem meg anyukámmal, hogy felnőttem? N/23

Figyelt kérdés
Egy nővérem van, mikor ő elköltözött 30 km-el távolabbra nagyon kivolt anyum. Most én is össze akarok költözni a párommal és ebbe anyukám mindenhogy bele akar szólni. Anyósomékhoz ne menjek mert milyen asszony az, ezt mondja úgy, hogy kétszer találkozott vele. Tegnap a szomszéd faluba találtunk albérletet, de nehogy falura menjünk ott semmi nincs. Elveszi mindig a kedvem. Csak az lenne jó neki ha itt helyben laknánk főleg ha itt nálunk. Meg azt is mondta ha én elmegyek akkor ő elhagyja apumat, mert már csak miattam voltak együtt, úgy érzem zsarol ezzel. Páromnak is már elege van belőle nem is akar vele találkozni ez miatt amit csinál.

2016. szept. 23. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

"Hogyan értessem meg anyukámmal, hogy felnőttem?"


Nagyon egyszerű, viselkedj felnőttként!

2016. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Ne értesd meg vele, csak költözz. Nem bírom az olyan nőket mint anyukád. csak a gyerek köré építik az életüket, utána meg jön nekik a pofára esés mikor a fiatalok önálló életet akarnak. És persze jön a nyavalygás, meg az érzelmi zsarolás. Ha elhagyja apudat,az sem a te felelősséged, hanem az övék, kettőjük dolga megoldani. Ha sikerül jó, ha nem remélhetőleg találnak olyan társat akikkel boldogok lesznek.
2016. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez elég nehéz helyzet, anyukád magához akar láncolni, s ha te behódolsz, mindig az árnyékában fogsz élni.

Anyukád azt nézi, h neki mi a jó, nem pedig azt, h neked.

Amiben egyet értek vele: anyóshoz sosem költöznék (annak ellenére sem, én jóban vagyok vele és a „seggem is kinyalja”).

Ha az alapján hozod meg döntéseid, hogy anyukád meg fog-e haragudni, anyukád mit fog hozzá szólni, akkor azt nagyon meg fogod bánni.

Rendelkeztek önálló keresettel, felnőtt emberek vagytok, ti rendelkezzetek az életetekkel és alakítsátok úgy, ahogy nektek megfelelő, nem pedig úgy, ahogy másnak.

2016. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!