Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köztetek valaki aki...

Van köztetek valaki aki fiatalon elköltözött és azóta nem találkozott a szüleivel?

Figyelt kérdés
Pl. rossz családi kapcsolat miatt stb.
2016. okt. 2. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrét kérdésed van? Nekem van ismerősöm, aki húszévesen (kb) költözött el, illetve kitagadták, mert meleg. Most ha jól emlékszem 46 és Horvátországban vannak szállodái. Nála konkrétan tudom, hogy az apja temetésére se ment el.
2016. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én
2016. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs konkrét kérdésem, csak szimplán érdeklődtem, beszélgetés gyanánt. Azért azt látni itt is, meg a való életben is, hogy a családok egy jó része elég katasztrofális állapotban van, ahogy az enyém is volt, így gondoltam biztos sokan vannak/voltak így.

Én 19 évesen ahogy befejeztem a középiskolát, fél évig még otthon laktam amíg gyűjtöttem a pénzt, majd el is mentem albérletbe, most 30 múltam és fogalmam sincs mi van velük, apám alkoholista volt keményen, anyám szimplán csak idióta és eredendően rosszakaró is, akármennyire is kemény ilyet mondani, ha egyszer a valóság ez volt és itt nem arról volt szó, mert 15 évesen lusta voltam elmosogatni pl. Konkrétan én vittem a házat ahogy akkora lettem, hogy alkalmas lettem rá, mert nélkülem egy kalap sz..r lett volna az egész, persze folyamatosan csak a mocskolódások jöttek köszönömként. És ez még csak a felszíne volt az egésznek. Okkal hagytam ott a fenébe ahogy tudtam. Viszont hogy mi lett belőlük utánam fogalmam sincs, pont nem érdekelt, mikor a saját életem felépítése se volt gyerekjáték.

Gondolom élnek még, mert akkor már küldtek volna róla papírt, de hogy milyen körélmények között arra gondolni se merek. Ha egyáltalán még ott vannak.

2016. okt. 2. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
És ők se keresnek?
2016. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ők nem keresték veled kapcsolatot?

És te látni szeretnél őket? Ha igen, akkor a te helyedben felkeresném.

Bár nagyon nehéz ez a kérdés, főleg neked.

Én most 52 éves vagyok, rossz kapcsolatom volt az édesanyámmal sok dolog miatt. 24 évesen elköltöztem otthonról, de a családdal megvan a kapcsolat. Találkoztam is azóta anyámmal... Ha kérdésed van írd meg, hát ha segíteni tudok.

2016. okt. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kerestek ők se, nem is nagyon érdekel a dolog, csak a múltkor munka miatt a környéken jártam és eszembe jutott, azért kérdeztem van-e még más is így.
2016. okt. 4. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!