Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy középiskolában a tanév...

Egy középiskolában a tanév legelső szülői értekezletén ami most pénteken lessz ott kiderülhetnek a rossz jegyeim? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon félek illetve rettegek a szülői értekezlet eljövetelétől.

Ebben a hónapban kettő darab 1-est szereztem és még nem tudtam kijavítani.

És most olyan szinten rettegek hogy már két napja nem tudok aludni és remegnek a kezeim és úgy dobog a szivem mint akit most végeznének ki és ezt komolyan mondom!

És a félelmem jogos mert a szüleim azt mondták nekem hogyha 1db rossz jegyet is haza merek hozni akkor 1 hónap szobafogságra ítélnek és elveszik a gépet a tv-t a mobilomat egyszóval mindent és ami a legrosszabb az az hogy meg fognak verni.

Légyszi segítsetek mert rettegek a szüleimtől.


2016. okt. 3. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Aki két sz-vel írja, hogy 'lesz', az rettegjen is.
2016. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, várhatóan ki fog derülni. Nálatok egyébként nincs még e-napló? Én azonnal kapom az e-mailt, ha valamelyik gyerekem jegyet hozott.


A helyedben színt vallanék már most a szüleimnek.

2016. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
#1 én is egyből ezt akartam írni :D
2016. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Ha eddig még nem fordult elő, hogy megvertek volna akkor azzal csak fenyegetnek. Igen valszeg kiderül, úgyhogy jobb, ha bevallod nekik, inkább tőled tudják meg.

De ne aggódj, később még javíthatsz a jegyeiden és akkor megbékélnek.

2016. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Na, nekem pont ilyen szüleim voltak. Ezért nem volt soha egyesem, mert tettem róla, hogy ne legyen okuk büntetni. Ha tényleg félnél, tanulnál...
2016. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Hány éves vagy?
2016. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk szülőin soha nincs szó jegyekről. Az a fogadó órákon van.
2016. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, nálunk legalábbis mindig megnézhette a jegyeket szülőértekezleten is az, aki szerette volna.

De ha nem most, akkor egyszer úgyis rájönnek, kitörölve már nem lesznek az egyesek sajna.

Kitartást a szüleidhez!

2016. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Kiderül, persze.


Én akkor helyeztem kilátásba ilyen szintű büntetést a gyereknek (kivéve a verést), mikor tavaly 19 egyest nyalt be olyan trehányságok miatt, hogy nincs kész a lecke, meg elfelejtett verset tanulni. Négyes-ötös helyett hármas átlag.


Gondolom nálad sem véletlen. Havi két egyes elég durva.

2016. okt. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!