Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy pszichológushoz szeretnék menni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok depressziós, nem akarom megölni magam, egyszerűen csak boldogtalan, magányos, elveszett vagyok. Jó lenne egy pszichológusnak kibeszélni, hátha tud segíteni, vagyis ebben reménykedek.

De anyukám nagyon aggódós, és anyukám meg apukám szerint így is sokba kerülök (egyetem). Volt olyan, hogy összevesztem egy barátommal és kicsit szomorúbb idézetet kiírtam Facebook-ra (az még a posztolós időszak volt, ma már ilyet nem csinálok) anyukám meg sírva kérdezgette magától, hogy úristen most mi lesz a lányommal? Tehát enyhén szólva mindent túlreagál.

A pénzre visszatérve, tapasztalatból tudom, hogy a szakemberek (fogszabályzós fogorvos, logopédus), akikhez többször is kell menni, szeretik húzni az időt, hogy minél többször fizesd ki a díjukat, lehet, hogy nincs is olyan nagy bajom, de egy évig járnom kell mert nem hagyja a pszichológus, hogy rájöjjek arra, hogyan oldjam meg az életemet.


Szóval, pénzem nincs, ezért szeretném elmondani nekik, különben nem mondanám. Mit csináljak? Hogy mondjam el?


2016. okt. 5. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Van ingyenes pszichológus is.
2016. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hol van nagykorú embernek lehetősége ingyenesen pszichológushoz menni Budapesten? Légyszi írd meg :)
2016. okt. 5. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne menny. Írj rám helyette. Gép elől tudok segíteni és ingyen.

De ezen nincs mit titkolj.

2016. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék. Sokat nem kellett keresni.

2016. okt. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!