Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék? Hogy valtozzak...

Isabell10303 kérdése:

Mit tehetnék? Hogy valtozzak meg? 15/L

Figyelt kérdés
Gyakran vannak vitáink. Kb minden nap. Gyakorlatilag rajtam vezeti le a dühét. Bármit csinálok én örökké egy szégyen leszek számára, ilyeneket mondogat. Foglalkozni ezen kivul nem foglalkozik velem, csakis a tesommal. Mert o az isten... Ha vmi jot csinalok le se sz.rja , áh de ha rosszat vagy megver vagy olyanokat vag a fejemhez hogy legszivesebben ongyilkos lennek. Igy eljutottam most addig hogy cigizek es drogozok. Neha pialok is. Ha nem csinalok semmit es eppen nem oli az ideg mivel a nevelo faterral napi szinten vitatkoznak normalis velem. De ha megver akkor a faterral veret meg nadragszijjal.Ezert este 11-ig lent csavargok mindig a barataimmal, mert ha hazamegyek kezdodik a nyomor... Igy legalabb hazamegyek azt rogton bealszok.. Egy lovesem van az intezetig. Valtozni szeretnek, mert k...rvara nincs kedvem intezetbe menni.ilyen korulmenyek kozz hogy valtozzak meg??
2016. okt. 16. 21:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Osztályfőnöködben mennyire bízol meh? Vagy más tanárban? Velük beszéld meg. Ők ismerik anyud, s tudnak vele beszélni (akár arról, hogy ha még egyszer megvernek akkor arról látlelet lesz, vagy figyelni fogják, ha esetleg nem mész iskolába hogy ne tudj orvoshoz menni) ne te mondj nékik ilyet, mert nem fogják komolyan venni. A társaságos meg lehet hogy rossz amiért megveszik neked ezeket, de at is lehet, hogy úgy gondolják ők másként nem tudnak neked segíteni. Velük erről beszélj, hogy nem akarsz semmi elkábító szert, meet tanulni akarsz, és a kettőt együtt nem lehet!
2016. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!