Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyukámmal?

Mit csináljak anyukámmal?

Figyelt kérdés
18 évesen meg akarja nekem tiltani hogy egy sráccal beszélgessek csak mert nem szimpi neki és nem hiszi el hogy nekem már akárki jó..vagy valami ilyesmit mondott. Amikor kiderült hogy beszélgetek vele olyan balhét csapott. Este fél órán keresztül kiabált hogy mit képzelek. Akartam vele találkozni is de akkor is balhé volt és megkaptam hogyha elmegyek akkor azt nem élem túl.. nem tudom mit csináljak.
2016. okt. 18. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert 18 evesen mar eleg erdekes :s hivd el esetleg magatokhoz hogy megismerje milyen valojaban vagy ,titokban beszelgess vele. Bar nem tudom hogy csak baratok vagytok a fiuval vagy tobb is lenne de ha tenyleg rendes igazabol es anyukad felre ismerte biztos meg tudod oket bekiteni:D
2016. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 évesen már te döntesz arról mit kezdesz az életeddel, de anyukád védeni akar a bajtól. Persze neki sem így kéne a dologhoz állnia, legfeljebb felhívnia a figyelmed hogy vigyázz a sráccal, de nem tiltogatni kéne tőle. Győzd meg őt arról hogy odafigyelsz és vigyázol magadra.
2016. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos van vmi oka annak, h így reagált..

Előzmény? Előző pasi, ilyesmi???

2016. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából komoly kapcsolatom még nem volt. Volt egy 4 hónapos próbálkozásnak nevezhető dolog meg volt még egy srác. Nem tudom igazából. Most csak beszélgetek vele nem tudom mi lehet belőle. Nem csináltam semmi rosszat, szóval nem értem miért akadt ennyire ki. Könnyen felkapja a vizet az tény de eléggé ledöbbentem amikor emiatt balhézott.
2016. okt. 18. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!