Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta megszablya mit csináljak, hogyan viselkedjek, mit hordjak. Jelenleg 18 éves vagyok, és egyre nehezebben tűröm azt, hogy megmondja kivel barátkozhatok, hogy engedélyt kell kérnem ha elakarok menni valahova hétvégén (hétköznap iskola után egyből hazakell jönnöm, különben elhord mindennek.) Állandóan veszekedik velem minden apró-cseprő dolgon (kisebb korom óta ez a hobbija), az önbizalmamat állandóan a föld alá döngölni. Nem engedi hogy olyan ruhákat hordjak ami nekem tetszik, nem engedi hogy olyan hajat vágassak amilyez szeretnék, kigúnyol ha neki nem tetszően hozok döntéseket satöbbi. Nem aludhat itt senki, mert szerinte minden barátom undorító és gáz. Művészeti iskolába járok, és állandóan azzal traktál, hogy biztosan lecsúszott drogos vagyok. Nem bírom tovább azt, hogy mindenbe beleszól. Az évek alatt kérleltem, volt hogy sírva könyörögtem, hogy fejezze be mert ez nekem nem jó, de nem. Egy időre befejezte, de mióta 18 vagyok méginkább ezt csinálja. Pénteken egy szaggatott nadrág volt rajtam, és levetette velem majd kidobta a szemétbe, mert szerinte undorító, pedig tavaly ő vette nekem. Két év mire elvégzem

a gimit, addig nem tudom mit tegyek. Valaki valami tipp? A bátyámat sosem szapulja, pedig ő abbahagyta az egyetemet, a diákhitelét is anyám fizeti, egész nap itthon ül és semmit nem csinál. Én akármit teszek levagyok cseszve, és mindig én vagyok neki a hülye.


2016. okt. 18. 21:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Megszabja *

Bocsánat...

2016. okt. 18. 21:20
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyáron napi 8 órában dolgoztam hogy ne neki kelljen finanszírozni a dolgaimat, de azzal is baja volt, és augusztusban fel kellett mondanom, mert különben elhordott mindennek.
2016. okt. 18. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Anyukad bolond. Vard meg, mig felnosz, aztan kerüld el messzire.
2016. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért eppen 14 eves korodtol? Tortent akkor vmi, valas pl?
2016. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor mentem gimibe, utána fajultak el nagyon a dolgok. Előtte is ilyen volt, csak nem ennyire. Az évek alatt fokozódott, és 14 éves koromra csúcsosodott ki.
2016. okt. 18. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Apukad nem el veletek?
2016. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Külföldön van.
2016. okt. 18. 21:34
 8/11 anonim válasza:

Egyszer álj ki elé, sorakoztass ki érveket, a lényeg, hogy önbizalmad legyen, bátran állj ki, csinálj mindent komolyabban.

Az anyádat bocsi, de nem vitted el pszichológushoz, hogy beszélgessetek a szülő-gyermek kapcsolatról?

2016. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondj ellent párszor . 18 vagy,ne hogy mar kiparancsoljon teged a nadragodbol.a helydben megmondtam volna, h nem veszem le. Pár ilyen eset, amikor nemet mondasz es leesik neki, h nincs minden ugy, ahogy o mondja es nem uralkodhat igy rajtad
2016. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Régen jártunk pszichológushoz, vagyis én, de ő is bement párszor, de nem segített sokat, csak megvolt sértődve amiért megmondta neki a csaj, hogy változtasson.
2016. okt. 19. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!