Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit érdemel az ilyen ember?!...

Mit érdemel az ilyen ember?! Nagyon elegem van már apámból!

Figyelt kérdés
Tudni illik hárman vagyunk testvérek. Én mint középső fiútestvér, húgom és a nővérem aki egyben a féltestvérem is. Az ő apukája két éves korában meghalt. Azóta anyukánk összejött a mostani apukámmal, ekkor még nem születtem meg. Apukám elfogadta a nővéremet. Látszólag. Apám mindig is nagyon utálta, amikor kicsik voltunk akkor is bezárta egyszer egy ládába, már nem emlékszem hogy miért de olyan négy éves lehetett. Engemet is sokszor megvert brutálisan kiskoromban, még azt sem hagyta hogy felálljak, elmenekülni se tudtam. Na szóval, lényeg hogy apukánk egy agresszív barom, nemrégiben a nővérem fejéhez teljes erőből neki vágott egy vaskilincset, megvédtem őt erre apukám megfenyegetett. Mégis csak meg sem bánta azonnal otthagyott minket zokogva, nővérem felállni is alig tudott. Apám erre azt felelte hogy csak színleli. Anyukánk azonnal odarohant, és bevitte testvéremet a sűrgősségire, amit apám nagyon ellenzet, de látta hogy nem bírja visszatartani anyukám. Erre apukám is bement velük a korházba, és egész úton nyálas szövegekkel fűzte a nővéremet hogy jajj, tudom mennyire szeretlek, nem akartam, és nővéremnek hazudnia kellett az orvosnak, amire apám kényszerítette, mert különben lecsukták volna, aminek még örültem is volna. Nem tudom hoy merjek-e lépni ilyen helyzetben, mert anyukám nem teszi, mivel fél hogy nem tud minket eltartani. Nagyon sok kimondatlan szó van bennem a gyermekkori traumák végett, és a napi lelki terror miatt is. Nővérem jövőre lesz 18 éves, én nem akarok ezzel az őrülttel egy légtérben maradni. Véleményeket várok!! 14/F

2016. okt. 20. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
először is tanácsadó ha van a közelbe anyukádat mond neki h rendőrség gyámság próbáljátok fel dobni együtt különben tragédiaban fog torkolódni szükséges
2016. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha anyukád nem meri feljelenteni akkor szólj az ofődnek ha bízol benne,ő.szól a gyermekvédelmiseknek.De így nem maradhat a helyzet.De a legjobb az lenne ha van hol meghúzni magatokat akkor elmenni jó messzire a tagtól.Erőt kitartást kívánok:(
2017. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!