Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi remény van még rá,...

Mennyi remény van még rá, hogy rájöjjön, hogy hülyeséget csinál?

Figyelt kérdés

Először is kezdeném azzal, hogy nincsenek rossz jegyeim. Eddig összesen 4 van, ebből kettő 5ös és kettő 4es. Nos, nemsokára megint írunk egy dogát, anyám folyamatosan mondogatja hogy tanuljak. Perpill le vagyok betegedve, de még így is nekiálltam volna, csak gondolom kipihenem magam előtte, ígyis későn sikerült lefeküdnöm. Erre fogja magát, felébreszt azzal, hogy tanuljak és ötször bejön a szobámba, hogy ellenőrizzen. Egy az, totál zombi vagyok, nem számítottam, hogy ki fognak ugrasztani az ágyamból csak úgy random, hanem legalább annyi magánszférát kapok, hogy aludjak (nem szoktam sokáig soha csak megjegyzem). Hozzátette, hogy majd kikérdez (mint mindig..)

Mondtam neki, hogy magamtól is neki tudok állni, magamtól is meg tudom tanulni, nem kell ehhez ezt csinálnia. Anya pedig mondta hogy ha egyedül tanulok sosem kapok jó jegyeket (ja, csak hogy a fentebb említett jegyeim ezt cáfolják..). Eddig csak akkor nem tudtam nekiállni és nem tudtam megtanulni, amikor ő folyamatosan zargatott.


19/L


2016. okt. 25. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyetemistat minek kikerdezni?
2016. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem fog változni, soha.

Az én anyám is annyi, de annyi idegesítő hülyeséget csinált az "én érdekemben". Szerinte az úgy volt jó és kész. Szerinte az szolgálta az én érdekemet. Én másképp láttam, másképp látom utólag is. De ő nem. Ez van...

2016. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Még húzd ki ezt a pár évet és utána a tudta nélkül költözz el foglalj le egy albérletet és amikor alszik összepakolsz hagysz egy levelet és tartsd a kapcsolatot vele de ne tudja meg hol laksz (legalábbis egy jó ideig ne tudja meg) te szervezd meg a találkozókat és kész ő tudjon alkalmaszkodni ha nem tud így járt és azért mondom hogy a tudta nélkül mert ha tudomást szerez róla érzelmi zsarolást fog valószínűleg alkalmazni hogy rábírjon a maradásra
2016. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

én koleszba mennék az tuti

amúgy szépen zargasd ki anyádat és állj ellent, kikérdez ülj kukán mondván nerm tudtál aludni vagyis nem lesz kikérdezés. Eleje nehéz lesz,de megéri kiállni magadért.

2016. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Zárkózz be.

Ignoráld.

2016. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1# kétlem,hogy egyetemista lenne a kérdező. simán lehet 19 évesen érettségizni, én is annyi idősen érettségiztem, mint ahogy az osztály nagy része is.

kérdező: mondd meg anyukádnak,hogy nem igényled,hogy kikérdezze,főleg írásbeli dogák előtt érzed felelslegesnek. meg kicsit állítsd le,mert tényleg túlságosan rápörög a suli témára.

csak el tudod dönteni 19 évesen,hogy mikor ülj neki tanulni.

2016. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%
Barátnőm a nagyfiait ugyanígy zaklatta. A pofátlan nő képes volt szekálni szegény, szerencsétlen kamasz gyerekeit! Borzalmas volt, hát még a következmény!! Olyan végzettségük és állásuk lett, hogy én a fél havi fizetésüktől boldog lennék. Micsoda gusztustalan anyák vannak.
2016. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!