Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki volt már, akinek a...

Valaki volt már, akinek a szülei azt állították, hogy szeretik, aztán mégis kidobták?

Figyelt kérdés
Olyat olvastam, hogy a szülő úgy viselkedik a gyerekkel, hogy bár meg se született volna, aztán kidobja, mikor 18 lesz, de én arra vagyok kíváncsi, hogy pozitívból fordult-e valakinek teljesen negatívba a kapcsolata a szülőkkel.
2016. okt. 26. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik ismerősöm volt így. Elment tanulni egyetemre, amikor a szülei úgy döntöttek, hogy ha egyetemre el tudott menni akkor a saját lábán is meg tud állni.
2016. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Hidd el,a saját érdeked, hogy elmenj otthonról és a saját lábadon is meg tudj állni.

A szüleid egyszer öregek, betegek lesznek, és ha nem vagy önálló életre képes, hogy tudnál segíteni nekik, mikor ők szorulnak rád.. Felneveltek, ki kell repülni, ez az élet rendje.

Ne a te személyed elleni támadásnak fogd fel, később nagyon hálás leszel nekik... Különösen mikor körbe nézel és azt látod, hogy a 30 körüli ismerőseid 3 napot nem élnének túl anyuci nélkül.

2016. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es most rám célzol? :D


Nem ismered a hátteret. De hálát azt biztosan nem érzek, ahhoz mazochistának kéne lennem. ;)

2016. okt. 27. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a probléma?

18 évig felneveltek, mindent megadtak, nem?

Nagykorú vagy, van eszed, tudsz dolgozni, tudsz tanulni, nem?

Mit akarsz még a szüleidtől? Inkább hálás lehetnél, mert sok olyan gyertek van, aki ennyit sem kapott, mint te...

2016. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A feltételezéseiddel meg nem tudsz megbántani, mert ezeknek amiket leírsz, hozzám nincs köze, hiába volt ez a célod.


A kérdésben meg nem a saját dolgomat akarom boncolgatni, hanem mások tapasztalatára voltam kíváncsi, ezt se sikerült megértened, úgyhogy kár itt tovább fárasztanod magad.

2016. okt. 31. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk olyan volt, hogy ez a pozitiv-negatív változás heti de néha napi szinten zajlott.

Aztán eljött az a pont amikor úgy meggyűlöltem, hogy ha a pokolban látnám egni, akkor se éreznék iránta sajnálatot. Szerencsére már évek óta megdöglött.

2016. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!