Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt mégis hogy? 1 hete 168 cm...

Ezt mégis hogy? 1 hete 168 cm és 66.5 kg voltam. Most be állították az étrendem 1200 kcalra és emellett tekerek napi 60-70 percet elég gyors tempóba. Ma reggel viszont 68.1 kg voltam. Miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 05:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1 hétből én nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Egyébként sok oka lehet, a mérés időpontjától kezdve egészen a menstruációig.

Ha nem vagy ufo, aki megél a fényből is, akkor a kalóriabevitel csökkentése mindenképpen fogyást fog eredményezni nálad is.

2011. szept. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindig mondják, hogy a kilókat nem kell nézni, mert amit "lefogyunk" zsírt, azt az izom további izommá alakítja. A kérdés az, hogy centiméterben van-e változás, illetve hogy formásodtál-e? Csinosabbnak érzed magad? Ruhák könnyebben felmennek?
2011. szept. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Derékban nem látok változást, de csípőből 5-6 cm lement :) vagyis azt az öve én vettem észre
2011. szept. 26. 08:33
 4/13 anonim ***** válasza:

Izom a frászt! Nhogymár egy hét alatt 2kg izmot magáraépítsen már -.-

Minden testépítő álma lenne!...

2011. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1200 kcalos étrend mellett senki nem épít izmokat ---a csaj meg eleve beteg, ha az tizedkilókat is méricskéli
2011. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Izom egy hét alatt?! Nekem is mondjátok már el, ez hogy lehetséges, csatlakoznék! (Mert ilyen módszerrel még nem találkoztam...)


Kérdező, 1-2 kg súlyingadozás normális, attól függ, mennyit ettél/ittál, mennyire vagy vizes (ez pl. a ciklustól is függ), mikor voltál utoljára wc-n.

Magyarul: nem hinném, hogy 1 hét alatt fogytál vagy híztál volna, nem is nagyon lehet.


Viszont: ki állította be az étrendedet 1200 kcal-ra és miért? Milyen magas és hány kg vagy? Nekem ennyi mozgás mellett kevésnek tűnik, de lehet, hogy alacsony vagy...

2011. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

* csaj meg eleve beteg, ha az tizedkilókat is méricskéli


Te vagy beteg. A legalapabb digitális mérleg is kijelzi a tizedkilókat, nem kell "méricskélni". Ő csak leírta.

2011. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Remélem sikerül igy leadnod majd pár kilót,mert én is ugyanezt kezdtem el ezen a héten,csak én 1500kcalra állok be. A súlyodat meg nézd meg majd egy hónap múlva és akkor ijedj meg,ha nem fogytál.

Irj majd privátban nyugodtan,hogy hogy haladsz meg ilyesmi,mert jó ha vlkivel együtt csinálod ezt.

KITARTÁST!!! :)

2011. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
"Te vagy beteg. A legalapabb digitális mérleg is kijelzi a tizedkilókat, nem kell "méricskélni". Ő csak leírta." ha meg fingik egyet, akkor rögtön fogy 10 dekát, ugye?
2011. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mondjuk arra kiváncsi lennék, h néhányan h tudtok úgy válaszolni, h nem olvassátok el a kérdést..mert akkor gondolom nem kérdeznétek olyat, ami a kérdésbe is benne van...

2011. szept. 26. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!