Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akiknek rossz volt a szüleivel...

Akiknek rossz volt a szüleivel a viszonyuk elköltözés után mi változott?

Figyelt kérdés

Nekem anyukámmal megromlott a kapcsolatom,mindig ordít velem,mindig rossz kedvű,álltalában engem hibáztat és leszól,ha valamit nem úgy teszek vagy mondok ami neki tetszik,sokszor bánt szavakkal.Régen nem ilyen volt.Már nem bírom elviselni,pedig nagyon szeretem őt.Szeretnék költözni és ha mindenigaz jövő év elején sikerülni is fog.

Azokat kérdezem akiknek szintén rossz volt a kapcsolatuk valamelyik szülőjükkel,költözésetek után javult?Ha igen akkor hogy és miben?Vagy rosszabb lett?A saját életetekbe is bele szól?Esetleg nem is beszéltek egyáltalán?

Nemtudom mi lenne a jó megoldás.Köszönöm a válaszokat!


2016. okt. 29. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Legfeljebb leteszed a telefont, ha újra rákezdi.
2016. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiii ***** válasza:

Jobb lett. A költözés és a távolság segít, persze csak akkor, ha az ember alapvetően úgy áll hozzá, hogy maga is szeretné jobbá tenni a kapcsolatot és azért hazajár olykor.

Mióta nem élek otthon, hiányzom anyámnak, ő is nekem, ebben lett jobb. Ezért a viszontlátás is jobb, kellemesebb.

2016. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy jobb lesz, vagy nem.

Lehet, hogy ezután mindenbe beleszól, mert azt hiszi, nem boldogulsz nélküle. Borzasztó idegesítő tud lenni.

De az is lehet, hogy másképp látja majd a dolgokat, és jobbá alakul a dolog.

Sajnos nem ismerjük anyukádat.

Mindenesetre, ha nem érzed magad jól otthon, ne változtass a döntéseden!

2016. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rosszabb. Egyszerűen személyes sértésnek vette hogy el mertem költözni. Meg hogy milyen hülye vagyok hogy albérletre szórom el a pénzt sose lesz semmim, stb. De otthn sem lehetett már bírni az állando orditozast. Mindegy mit csináltam semmi se volt jó. Meg hogy sok a rezsi, de pénzt azt nem fogadott el tőlem. Ott hibáztam hogy ne'm szóltam neki, hanem egyszerűen összepakoltam és eljöttem mert elegem lett. Utána azt mondta ne is menjek látogatóba se. Most jó messze élünk egymástól és végre nyugalom van. Csak a gyerekeknek nincs nagyanyjuk.
2016. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rosszabb. Masfel eve mar nem is tartjuk a kapcsolatot.
2016. okt. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Norman Bates ***** válasza:
En is szo nelkul egy hatizsakkal leptem le, eleinte tartottam veluk a kapcsolatot, de mar nem igazan. Sokkal jobb igy (persze nalunk azert eleg durva dolgok voltak).
2016. okt. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!