Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek én vagyok a rossz?

Szerintetek én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
1 hónapos lesz a fiam, anyukám még nem látta. Az útiköltséget mi álljuk, mert anyuék nagyon kevés pénzből élnek. Na most...anyósom, meg végülis férjem egész családja azt hajtogatja, hogy ők biztos nem fizetnék ki az utat, mert miért nem rakott félre..volt 9 hónapja rá...Anyósom könnyen van, mert minden nap láthatja, sőt...ő fürdeti. Olyan rosszul esnek a szavaik..Mondanám azt anyukámnak, hogy ha nincs rá pénzed ne is gyere...?

2016. okt. 21. 23:56
1 2
 1/17 anonim válasza:
73%
Nemm dehogy isss....ne halgas rajuk kuld anyudnak a penztt ha ell akkar joni megnezni a babat...csak az anyad
2016. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
nem semmiképp. jól teszed. sajnos van ilyen. nagyon rendes tőled mint láthatod nem sokan vannak akik ezt tennék, pedig szerintem ez a helyes lépés.
2016. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 22. 00:10
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nane. Anyós ebbe ne szóljon bele. Az édesanyád nem azért nem tud oda utazni,mert másra (saját magára,hülyeségekre)kōlti a pénzét.. Szóval nyugodtan segítsetek csak az oda jutásában,hiszen ennyit megérdemel anyukád. (Elvègre is annyi pénz kellett ahhoz,hogy etessen,ruhâztasson,hogy ennyi jár)
2016. okt. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem allitsd le anyosodat, mert amikor itt lesznek anyudek, amilyen paraszt, anyudnak is be fog szolni...

Jol teszed, hogy segitesz anyudnak - anyosodat meg zavard el a babadtol, csak heti egyszer lassa, ne nevelje anyud -meg senki) ellen. En nem engednem, hogy napi szinten kezelje a babamat - te mit csinalsz addig, femosol? Mosson fel anyos, amig te furdetsz...

Ehhhh.

2016. okt. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Máskor ne kösd mások orrára, ha ennyire irigyek. Ti pénzetek, ti döntötök róla, anyósnak és családjának semmi köze hozzá, nem ők fizetnek. Gondolom ők is ebédeltek vagy vacsoráztak nálatok, hát anyukádnak veszel egy vonatjegyet nagy ügy.
2016. okt. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Rosszindulatú a férjed családja es anyósod. Nekem is rosszul esne hogy igy beleszólnak ebbe es leszólják anyukádat. A baj az h ma öt , holnap téged .

Nem tunik h tisztelnenek titeket . Ha anyukad nem, akkor valahol már teged sem tisztelnek. Lehet kiszolgaltattad magad nekik.

Biza van hogy az ember nincs miböl spóroljon .

Mert ami van , elmegy számlákra es nyugdij elött egy héttel mar csak fött krumplira futja.

Könnyu annak ilyet tanacsot adni , aki dúskált egesz eleteben , ugye ha nincs penze kenyerre a nepnek , egyenek kalácsot

2016. okt. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%
Megértem őket. Nekem anyósom ilyen.. persze piára van pénzük. Egyszer fizettük az útjukat, de ha rajtam múlik többet nem is látja a gyereket.
2016. okt. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi infó szerintem nem elég. Nagyon nem mindegy, hogy milyenek a körülmények.


Rossz nem vagy, számodra fontos, hogy lássák a szüleid a gyereket. De eltudok képzelni olyan körülményeket amikor mások szemében nem kiérdemelt a kedvességed. Mint a felettem hozzászóló példája is olyan.

2016. okt. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%

Te dolgoztál meg ezért a pénzért, igy te döntheted el mire költöd.

Ha édesanyádnak utazásra akkor arra.

Még akkr is jogod lenne ezt eldönteni ha édesanyád a többi pénzét piára költené.

Jogod van megbocsájtani neki ilyen életvitelért.

Ha pedig csak rendes kajára, szép ruhákra vagy csak gázszámlára költi s azért nincs pénze utazásra akkor meg végkép. Bármilyen ajándékot jogod van édesanyádnak adni, akár egy üveg bort akár egy menetjegyet, hogy lássa az unokáját.

Azzal értek egyet aki azt írta itt feljebb, hogy meg kell válogatni kivel milyen infót osztunk meg.

Aki pl. diktálni próbálja hogy mire költhetjük a saját pénzünket, azzal nem kell megosztani, hogy mire költjük.

2016. okt. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!