Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valoban elveheti gyerekeimet...

Valoban elveheti gyerekeimet az apjuk?

Figyelt kérdés

Szeretnek tapasztalatot tanacsot kerni!

10 ev hazassag utan ami kb harom eve megromlott elgagytam ferjemet ket gyerekemmel egyutt. 6 es 8 evesek. Evek ota kertem h valtoztassunk mert a hazassagunk tonkre megx legyen idonk egymasra de semmi. Majd tavaly marciusban kozoltem h nem szeretem valni szeretnek. O nem akart h probalkozzunk es probalkoztunk vagyis en o nen igazan. Szerinte jo volt minden.dolgoztunk mindketten gyerekekkel voltam tobbet iskola ovoda egymasra nem volt idonk en kertem h utazzunk el ketten csinaljumk programot o nem akart. Juliusban egy munkatarsammal komolyabbra fordultak a dolgok o akkor elkoltozott otthonrol megromlott hazassag miatt. Orlidtem de dontottem valok. Ferjemet kozben megkereste a leendo parom exe es ok tutokban osszejottek. Pokolla valt az eletunk. Gyerekeknek azt mondta h ne anyanak rubancnak hivjanak mert miattam tonkre ment a csalad. En alberletet kerestem surgosen ferjem ejjelente eljart mint kiderult ahhoz holgyhoz. Egyik ejjel mentem dolgozni gyerekeket elvitte tudtom nelkul noverehez o elment a holgyhoz. Reggel mikor hazaertem kiakadtam hol vannak hiszen itthon kellene lenniuk. Allitotra h itthon volt majd osszeszolalkoztunk es o megvert. Kek zolx voltam feljelentettem latlelet de mivel tagadta semmi nem lett. Decemberben elkoltoztem en par hettel kesobb gyerekekkrl megbeszelve a mostani parommal elunk azota is. O osszekoltozott a parom nejevel. Fenyeget telefonon nekimegy paromnK majd beadtam a valast gyerekrartast nem fizetve nalam voltak gyerekek 10 honapid de o vitte lathatasra oket. Most a harmadik targyalason kinelentette h kellenek a gyerekek ket het itt ket het ott vagy teljesen keri oket mert van 800 rzer gyerektartas elmaradasa. A biro kornyetetranulanyt rendelt el. Most rettegek miket fog hazzdni. En parommal elek ket gyerekkel akit fiam imad lanyom imadta amig apja azt nem mondta h nem szeretheti mert neki az faj. Jol elvagxunk de lanyom orlodik. Parom sokat foglalkozik veluk apjuk inkabb xsak lsnyommal h ott vannak. Iskola ovi azt mondja apukarol nem tudnak semmit nem ismerik. Mi egy kulon hazban lakunk gyerekeknek kulin szoba apuka mamanal hat emberrel. Rettegek h elceszitem oket mert tudom h ott nem kapnak meg a kelli torodest ahhoz h reljes erteku emberek legyenek. Van valakinek tapaszralata tanacsa?

Elire is koszonom a valaszokat!


2016. okt. 30. 13:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Megfogalmaznád a konkrét kérdésed röviden és magyarul?
2016. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Jelentsd a gyámügynél, hogy ellened neveli a gyerekeket, és kérj pszichológustól szakvéleményt. Ha így van, ahogy leírtad, akkor nem fogja megkapni őket soha az életben, és örülhet, ha láthatja őket.
2016. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem értek.Ki kivel van?Mit akarsz megtudni.Kb.8 sort olvastam,nem bírtam tovább ezt a rizsát.
2016. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Annyi elütés, meg hiba van ebben az írásban, hogy nagyon nehéz olvasni. Ja, és borzasztó hosszú. Próbáld meg röviden, érthetően, hiba nélkül leírni!!
2016. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

A kerdesem a kerdesben van. Elvetetheti oket ilyen viselkedes mellett?

A birosag most tanukat hivott a paromat edesanyamat es az o anyukajat. Az ugyvedem kijelentette a targyalason hogy minden kolrseget allok akar pszichologus koltseget is hogy nalam maradjanak es barmit megteszek hogy en nevelhessem oket hiszen eddig is en tettem.

Csak ez a retteges hogy egy eve lassan hogy nalam vannak nem kerte oket most ugy dontott hogy kellenek hogy ne kelljen gyerektartast futetnie mert ugyvedje szerint az uj ptk szerint kerheti apuka a valtott elhelyezest. Jelenleg is nala vannak apukas hetvege van es megorulok hogy nem erem el oket csak egy nap egyszer hogy jol vannak e. Nyari szunetben ket hetig nala voltak nem vette fel a telefont ha hivtam h mi van veluk es egy het mulva hivott a kisfiam hogy korhazban volt ugy begyulladt a fule hogy kimostak tobbszor. Ahhoz van csak jogom hogy eltartsam oket mert o nem fuzet de nincs jogom hozza hogy tudjak roluk ha nala vannak? Megteheti ezt egy apuka?

2016. okt. 30. 13:47
 6/26 anonim ***** válasza:
21%

Röviden kirúgtad, összebútoroztál egy nős pasassal, és most téged kéne sajnálni?

Remélem, férjed kapja a gyerekeket.

2016. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Elnezest hogy igy irtam. Az exem a jelenlegi parommal van egyutt.
2016. okt. 30. 13:49
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

Kettes vagyok: kicsi szíveim, elhiszem, hogy őszi szünet van, meg hasonlók, de ha nem érted a kérdést sem, akkor ne válaszolj!

Ha ez szerinted borzasztóan hosszú, akkor mit szólnál a Trónok harca összes kötetéhez?! Hihetetlen, hogy pár sort képtelenek vagytok átfutni és értelmezni, elütésektől függetlenül.

Inkább gyakoroljátok az értő olvasást, mert lassan vége a szünetnek, és írásbeli számonkérésnél még sza.rban lesztek!

2016. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A exem a jelenlegi parom exevel van egyutt.
2016. okt. 30. 13:50
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Most teljesen összezavartál. Ki van kivel?
2016. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!