Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy hozzam fel anyunak, hogy...

Hogy hozzam fel anyunak, hogy szeretném kipróbálni a tangát? 14l

Figyelt kérdés
A szempillaspirálozás miatt is le k...zott egyszer.
2016. okt. 30. 18:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
74%
Ne próbáld ki. A vékony pánt miatt nagyon gyakori a székletbaktériumokkal történő húgyivarszervi befertőződés, aminek a sorozatos "felfázás", hugyuti fertőzés,nőgyógyászati fertőzés a következménye.
2016. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
57%
14 évesnek minek tanga?
2016. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok,hogy milyen is.Ha kényelmes sem hordanám minden nap.Nem tudom mért kell ezért lek..zni.Tudtommal a k.. prostituált,pénzért árulja magát.Én még csak a tangát akarom kipróbálni..
2016. okt. 30. 18:59
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Amikor legközelebb vesztek bugyikat, akkor mondd neki, hogy egy ilyet is vegyetek.
2016. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
47%

Tangát az hord, aki a seggét akarja mutogatni. Ez egy olyan ruhanemű aminek viselésére semmilyen más indokot nem lehet felhozni, csak a szexualitást. Nem is kényelmes ruhadarab, és a többi fehérneműhöz viszonyítva nem is egészséges.

Ha a szempillaspirál is sok volt anyukádnak (13-14 éves gyereknek eleve minek), akkor ez biztos kiverné a biztosítékot nála. A tangának nincs más indoka, amivel te példálózhatnál.

2016. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
96%
Én is kipróbáltam a te korodban, nekem baromi kényelmetlen volt (egyébként a kettes válaszolónak igaza van) Lényeg a lényeg: én nem kértem engedélyt, vettem magamnak egyet, kipróbáltam. Igaz utólag kidobott pénznek éreztem.
2016. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
78%

Semmi gond a tangával. Én brazil tanga fazont hordok. Kényelmes, nem csak egy pánt. Semmi bajom nincs tőle.

Nem mutogatom magam ettől. Ruha van rajta, szóval semmivel sem látszik több belőlem, mintha más fehérnemű lenne rajtam.

2016. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%

Hülyeség hogy nem kényelmes. Tangát hordok nagyon rég,nagyrészt pamutot,mást nem viselek el magamon. Se fertőzésem nem volt,se prosti nem vagyok.


Kérdező: legközelebb ha vásároltok akkor kérd. Vagy először csak azt a félig tanga félug francia bugyit,olyan is van

2016. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
35%

Az én lányom anno vett magának egyet a zsebpénzéből, mondjuk nem 13 évesen....

Amire nagyon kell vigyáznod: tangával nagyon könnyű hüvelyfertőzést kapni, mivel a popsit a hüvellyel egyenesen összeköti.

Ezért ha felveszed, nagy wc után nem elég a wc papír, hanem meleg, szappanos vízzel kell megmosni utána, vagy nedves törlőkendőt használni, különben elég hamar nőgyógyásznál kötsz ki!

Egyébként szerintem iszonyat kényelmetlen. Arra jó, hogy vékonyabb nadrágban nem látszik a bugyi vonala, így mindenki tudja rólad, hogy vagy tanga van rajtad, vagy azt hiszik, hogy nincs rajtad bugyi...

De megsúgom, ezt nem csak a fiatal fiúk szeretik nézegetni, hanem az idős bácsikák is...


Az én lányom azóta nem hordja, amióta ezt észrevette...

2016. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
68%

"Ez egy olyan ruhanemű aminek viselésére semmilyen más indokot nem lehet felhozni, csak a szexualitást. "


Ez igencsak hülyeség, nekem arra jó, hogy nem látszik át a nadrágomon a bugyi széle, ezért éppen hogy kevésbé tereli a szexualitásra a fantáziát.

2016. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!