Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Barátnőmmel veszekszik a...

Barátnőmmel veszekszik a családja, amikor náluk vagyok. Van jogom legalább megvédeni? A nevelésbe ugyan nem szólhatok bele, mit tehetek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jogod, sajnálom. Te ott vendég vagy, még ha a barátnőd is.

Nem szólhatsz bele a családi életükbe.

2016. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt gondolom, mint előző.
2016. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Feleségül veszed, minden szempontbol önállo életet éltek, no akkor "védheted".
2016. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Az első szerintem tökéletesen leírta:/ amúgy én is voltam már így bár igazuk volt a szüleinek :D ,de amúgysem szóltam volna bele.
2016. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem hoznám a lányom olyan helyzetbe, hogy a pasija előtt égessem.

Gondolom a fickó előbb-utóbb elmegy, akkor ráérek lerendezni a gyerekemmel a problémát.

Ellenben, ha mégis valami miatt nem lehetne elkerülni a veszekedést és a barátja belecsipogna, nagyon hamar az ajtón kívül találná magát.

2016. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem jogos a veszekedés,akkor megvédeném.

Ha gond van, akkor meg veszekedés nélküli, normális megbeszélést kezdeményeznék.

2016. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem kezdenék olyan lánnyal akinek ennyire sz@r a családi háttere.
2016. nov. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú ez gáz szitu, velem is ez van. A barátom és a szülei mindennap veszekednek. Amikor ott vagyok, akkor is üvöltöznek, másik szobából is kihallom szó szerint hogy mi a vita tárgya. Szóltam már a barátomnak, hogy legalább előttem nem kéne, mert ez nagyon durva, azt mondta, amikor én itt vagyok visszafogják magukat, sokkal durvább dolgok szoktak lenni, ha én nem vagyok ott.

Nem lehet ezzel mit tenni, én nem szólok bele, csak hallgatok. :/

2016. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!