Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Smárolt egy barátnőmmel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smárolt egy barátnőmmel egy buliban aki elmondta hogy bejövök neki és nem hazudok nekem se közömbös de mégse volt ugyan olyan mint egy sráccal smárolni de lehet hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Kicsit lehet nagyon elcsesztem mert nagyon jó barátnőm és osztálytársam is. Lehet hogy tetszik de nem tudom mást éreztem mint a srácoknál plusz soha nem néztem még ÚGY egy lányra. Nem tudom hogy most hogy hozzak rendbe köztünk mindent, mert nem vele szeretnék kisérletezni.

2015. nov. 15. 18:19
 1/6 RRR ***** válasza:
100%

kerek perec megmondod,hogy ez a részedről hiba volt és többször nem lesz ilyen

fogd esetleg arra ,hogy ittál

2015. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy biszex vagy. Én nem tudom.

Esetleg beszélj vele őszintén, hogy teljesen össze vagy zavarodva. Nyugodtan megmondhatod neki azt is, hogy nem tudod, hogy biszex vagy e és hogy nem vele akarsz kísérletezni mert annáltöbbet jelent neked a barátsága.


Lehet hogy te nem vele akarsz kísérletezni de lehet hogy esetleg ő ezt nem venné rossz néven.


A lényeg hogy ezt a kérdést amit kirakták a gyakorira vele beszéld meg. Baj nem lehet. Csak akkor fog ez jól elsülni ha vele kommunikálsz.

2015. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 enzo. ***** válasza:
100%
beszélj vele, csókolózás egy lánnyal még nem a világ vége. És ha biszex is vagy, az sem hiba. A szavaidból elég fiatalnak tűnsz. Nincs veled semmi gond. no para
2015. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélni kéne vele,hogy nem vagy tisztában az érzéseddel,és hogy nem szeretnél tölle többet,mert nem akarod bántani.

és ne csodálkozz,ha ő szeretné,ha vele kisérleteznél.

2015. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs semmi baj azzal ha kipróbálod egy lánnyal. Én azt javaslom próbálj ki többet is, és akkor tudod meg biszex vagy-e.
2015. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ugyan azt tanácsolom, mint az utolsó válaszoló. Én is próbálgattam lányokkal, de rájöttem, hogy teljesen hetero vagyok. Nincs abból semmi, ha kíváncsi vagy.:D
2015. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!