Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodtam már egy ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam már egy ugyan az emberrel hogy szexel a barátnőmmel és volt hogy előttem is?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Heh...nem vagy egyedul es ha elvezted az almod akkor csak szimplan ez a perverziod. Udv a csapatban :D
2015. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Látens cuckhold fétis?
2015. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem mit írtál vagy is nem tudom ki olvasni !
2015. máj. 1. 08:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Kulombozo mufajokat irt. A cucold pl az amikor vegignezed h valaki megcsinalja a feleseged baratnod
2015. máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja így már értem a kérdést.. És Ja igen olyasmi mint amit leírtál ! Volt rá példa
2015. máj. 1. 09:01
 6/10 A kérdező kommentje:
és úgy mond barátommal
2015. máj. 1. 09:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az elob is mondtam ez a perverzitasod, de ritka az a lany aki ezt el fogadja..szoval ha kikapsz egyet akkor szerencsed van
2015. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen de én ezt nem tartom úgy mond izgalmasnak véletlen sem mert rohadtul nem volt úgy mond izgalmas véletlen sem hanem épp nagyon rossz és fájó érzés volt őt úgy látni!
2015. máj. 1. 09:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem perverz vagy..hanem feltekeny
2015. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen !! Szerintem ez sokkal jobban elmondható a dologról..
2015. máj. 1. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!