Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak anyámmal?

Most mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés
Ma mennem kellett orvoshoz. Busszal mentünk, anyám és testvérem is jött velem. Anyámnak már nem volt elég pénze, ezért tőlem kért kölcsön egy 10000est, és mondta hogy majd fizetéskor visszaadja, mert kellett a buszra. Tesómnak mondtam, hogy szerintem nem fogom azt visszakapni, ő meg persze egyből elmondta anyámnak, aki ideges lett, meg hálátlannak, szemétnek, stb nek hívott, meg mondta hogy megadnak nekünk mindent amit szeretnénk, és az előbb visszaadta idegesen a pénzt. Nem értem miért van megsértődve, teljesen jogosan feltételeztem, hogy nem fogom visszakapni, hiszen régen több éven keresztül (kiskoromban) ha kaptam valami pénzt születésnapomra, névnapomra, húsvétra, vagy bármire egy héten belül elvették a szüleim. Kb 1 éve tesómtól is elvettek 10000forintot, amikor tesóm megemlítette anyámnak, ő válltig állította, hogy visszaadta, majd utána hogy megad nekünk mindent, stb. szöveggel nem adta vissza neki. Pár hónapja tőlem kért szintént 10000forintot, adott az utána lévő hónapba 5000et vissza, majd mondta hogy következőben viaszaadja; de ez még azóta sem történt meg.
2016. nov. 3. 17:31
 1/5 anonim válasza:
71%
Ez sajnálatos dolog,ilyen szülő-gyermek kapcsolat.Szerintem ezt a kérdést nem lehet megválaszolni mert nem tudom,hogy dolgozó felnőtt vagy iskolás vagy.Ha erre valaszolnal nekem megpróbálok segíteni.
2016. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Iskolás vagyok (gimnázium).
2016. nov. 3. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem is szokott anyum kérni kölcsőn pénzt,tesomtól is de mindig vissza adta ha nem következő hónapba akkor amikor volt pénze!

Lehet hogy sok a kiadása sok a számla,vagy a kaja!

De ha ennyire zavar akkor miért nem TE vetted meg a buszjegyet?

2016. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
9%

Ne haragudj, de amig kicsi voltál ok is visszalertek minden egyes forintot amit rad koltottek?

Gondolj már bele, amit eddigi életed során rád költöttek az sokkal több mint az a 15ezer.

Ne is haragudj, de nem tartom jogosnak a felháborodásod.

2016. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyám is sokszor kér tőlem, mert nem akar olyan sokszor levenni a bankszámláról, de mindig megadja.
2016. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!