Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy apa végre...

Mit tegyek hogy apa végre észre vegye már hogy anya teljesen kutyát csinált belőle?

Figyelt kérdés
Apa mindig szépen beszél vele, ajándékokat vesz neki, mindig megvédi,de anya egyszerűen ugy bánik vele mint egy utolsó kutyával.Ma oda ment hozza apa hogy megmondja: "Edesem finom ennivalót főztél, és köszönöm hogy vettél nekem halat.Lidlben vetted?" es anya erre ezt mondta "szerinted? hol vettem volna te hülye? Van máshol hal a városban?!" (És nem azert válaszolt igy mert rossz napja volt, mert pár éve mindig ez van). Volt olyan is hogy apa azt mondta neki hogy segit bevásárolni hogy ne ő cipekedjen, erre anya: "O hagyjal mar beken, törődj a saját seggeddel" És apám soha nem szól rá, eltűri. Már többször rajta kapta hogy megcsalja anyám (talált SMS-eket) de mindig megbocsátott neki.Anyam utál engem, és mindig mondja apának hogy büntessen meg, és hogy kiabaljon velem és ő megteszi.Két munkahelye van (éjszakás és Kőműves) hogy legyen anyámnak pénze (műköröm , muszempilla, kozmetikus stb) Fél város tudja hogy éjjel nappal dolgozik anyam meg csalja.Mit tegyek hogy ne legyen ilyen papucs? Nagyon szeretem őt, nem ezt érdemli.
2016. nov. 8. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha őt nem zavarja, akkor sajnos nem tudod elérni nála, hogy növesszen tököket. Amúgy inkább azt kéne elérned, hogy anyád beadja a válópert és akkor talán lesz valami.
2016. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Apukádnak annyira nagy szeretethiánya van, meg önbizalomhiánya hogy ezt meg lehet vele tenni. Szinte földön csúszik ezért a nőért. Gyerekkorában jól tönkretehették, vagy valamikor, hogy ennyire hagyja magát megalázni.
2016. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Próbálj rájönni az okára, hogy miért ennyire felemás az ő kapcsolatuk, mert ugyan tökéletesen kiegyensúlyozott házasság nincsen, de ahogy leírod, az már szinte kóros. Sok minden oka lehet, akár az, hogy apád esetleg nem teljesíti anyád testi vágyait, de akár az is, hogy anyádnak sok a ráérő ideje és energiája, amit nem tud értelmesen kitölteni és inkább a testi élvezeteket hajszolja, mert az olyan izgi.
2016. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Pfujjj, szegény apud, de lehet még megfordul a kocka,az apud javára.
2016. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha ennyire h.lye az apád h hagyja megis érdemli!PAPUCS
2016. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Normális férfi már kidobta volna ezt a pénznyelő, bunkó, gerinctelen, csapodár "nőt".
2016. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Két maflás anyukának, oszt jóvan.
2016. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Apád kőműves létére is egy igazi úriember, anyád viszont egy aljas szemét q rva.

Az ilyeneket szokták vagy agyonverni, vagy befalazni.


Esetleg meséljél apádnak a Kőműves Kelemenről, hátha ihletet kap!

2016. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem gond, majd betelik a pohár. Egyik rokon ugyenilyen természet, és a férje kb. három éve hagyta el x év házasság után. Addigra unt bele a folyamatos pofázásba... M Megjegyzem, én már rég szájon vágtam volna - nő, nem nő -, mert undorító a stílusa.
2016. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Apukád szerintem már rég rájött magától is, hogy egy csicska, csak valamiért (és ezt a valamit nem tudhatjuk mi, hogy mi lehet) még ennek ellenére is fut anyád után, igyekszik a kedvében járni.

Önbecsülése nincs, biztosan valamiért kényelmesebb neki ebben a megalázó helyzetben lenni, mint lépni, viszont te ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni, mivel ez csakis az ő döntése.

2016. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!