Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya teljesen kivan. Hogyan...

Anya teljesen kivan. Hogyan nyugtassam meg ha már kb. semmi nem használ? 17/l

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy srácot, akiben sok pozitív tulajdonságot véltem felfedezni. A legnagyobb őszinteséggel kimondhatom, hogy ő az eddigi legintelligensebb és legaranyosabb fiú, akivel valaha találkoztam. Örülök, hogy nagyon sok közös van bennünk.

A bökkenő az, hogy anya konkrétan azt hiszi, hogy együtt vagyunk és ez teljeeen megőríti. Minden lehetséges módon próbál távoltartani tőle. Ha azt mondom, hogy vele találkozom, rögtön kiakad és elkezd velem ordibálni. Arról nem is beszélve, hogy amikor mondtam, hogy egyik barátjával (akit azóta én is ismerek amióta megismertem ezt a srácot) elmegyünk egy olyan táborba, ami mind a hármunknak közös érdeklődési köre is egyben (jövőhét hétfő megyünk)

Nyilván neki is kell idő hogy megismerje, de nem kell túlzásbs vinni. Én teljesen megértem az aggodalmát, de nem vagyok hülye. Tudok magamra vigyázni, és ezt ő is tudhatná. A kapcsolatunk mindig jó volt, de sajnos most emiatt sokat veszekszünk és rosszul esik, hogy teljesen feleslegesen idegesíti fel magát rajta.


2016. júl. 14. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
17 éves vagy,lassan nagykorú,a barátod aranyos,intelligens,jó a kapcsolatotok.Tulajdonképpen mi is a problémája anyukádnak?
2016. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Én se értem, mi a baja?
2016. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem aggodalom, hanem az anyai kontroll elvesztése miatt érzett pánik. Már nem tudja megmondani neked hogy mit tegyél, lejártak azok a napok amikor még az anyai parancsokra szó nélkül ugrottál. Sok szülő ezt akkora hisztivel reagálja le, mintha a második tinikorukat élnék meg. Idővel majd belátja hogy elvesztette a kontrollt és megnyugszik. De ettől függetlenül sokukból lesz kötekedő anyós, akik így próbálják felidézni a régi befolyásuk emlékeit, rosszabb esetben azt az unokákon folytatják.
2016. júl. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

anyukád idióta. ha tényleg járnátok sem kéne így viselkednie. de még csak nem is jártok,hanem barátok vagytok.

kicsit kontrollmániás lehet.

amúgy én 17 évesen ismertem meg életem párját. nem hiszem,hogy annyira korai lett volna.. szóval bármi is lesz, ne szabadkozz, ne hidd el,hogy anyukádnak igaza van. érezd jól magad és kész. te életed.

2016. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Anyádnak már az is baj ha normális pasit szedsz fel?

Ja, direkt távoltart aztán ha 20 leszel meg kezdi a "miért laksz még itt? miért nincs férjed? mikor szülsz nekem unokát?"

2016. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Első vagyok.Nem tudom,mi volt a baj a válaszommal,de köszi aki lepontozta.:)
2016. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!