Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám nem keltett fel és...

DiamondAKkiller75 kérdése:

Az anyám nem keltett fel és emiatt elkéstem az iskolából. és még neki áll följebb. mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész hogy anyám mindig fel szokott kelteni minden reggel.Most bezzeg nem keltett fel és emiatt elkéstem az iskolából.Nem történt belőle nagy baj mert a kémia tanár az jófej volt.Ma délután hazajött és számon kértem rajta hogy miért nem keltett fel és hogy miatta késtem el az iskolából.Erre elkezdi hogy nem mész vasárnap a barátod születésnapi bulijára.Szóval még neki ált följebb.Szerintem ez igazságtalanság.

#mit kéne tegyek
2016. nov. 11. 21:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Mit tegyél? Semmit.
2016. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
53%
Menj el vasárnap a barátod születésnapi bulijára.
2016. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy mobilod nincs? Anyuci fog majd akkor is felkelteni, ha dolgozni fogsz járni?
2016. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
62%

Egyrészt nem tartom jónak a hozzáállását. Ha megígérte, akkor bocsánatot kellene kérnie.

Másrészt, én 6 és fél évesen, amikor iskolába kerültem, kaptam egy vekkert... Illene kicsit önállósodnod.

Plusz, lehet, hogy sok dolga volt, zűr volt a munkahelyén, stb. Ami miatt ez véletlenül elmaradt.

Szerintem kérd meg, hogy vegyen neked egy vekkert, és akkor mindenkinek egyszerűbb lesz az élete.

2016. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is ez jutott szembe, utoljára ovis korában keltettem a gyerekemet.:-)
2016. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%

Hány éves vagy, hogy még anyuka kelt fel? Biztos van telefonod, azon szépen beállítod az ébresztőt. Ezt egy 6 éves is meg tudja tenni, de te biztos idősebb vagy, mert kemiád van.

Akkor pattoghatnál, ha külön megkérted volna.

2016. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%
Állíts be te ébresztőt, és akkor nincs vita...
2016. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Engem is apum keltett, de azért a mobilomon is be volt kapcsolva az ébresztő. Ő is elaludhatott bármikor, lehet, hogy éppen fontos telefonhívása volt, megállt az óra a szobában, vagy rájött a hasmenés. Ha így is lett volna, nem nekem állt volna feljebb, fel tudok én kelni magamtól is.

Ez az egyik része a sztorinak, azért persze azt is meg kell hagyni, hogy anyádnak sem így kellene reagálni. Ugyanakkor azt a párbeszédet megint nem tartom hihetőnek, hogy:

-Szia Anya! Hogyhogy nem ébresztettél fel reggel, ahogy szoktál?

-TAKARODJ A SZOBÁDBA, NEM MÉSZ VASÁRNAP A BULIBA!!!

Erős a gyanúm, hogy itt valamit kihagytál.

2016. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%
Nincs mobilod?
2016. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél egy ébresztőórát!
2016. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!