Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim dühösek rám nem...

A szüleim dühösek rám nem biznak már bennem mert csináltam pár hülyeséget kiakarnak venni iskolából és otthon kell ülnöm mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bárhogy könyörgök nekik meg sem hallgatnak:(öszetörtem.

2016. nov. 10. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Amikor én hülyeséget csináltam, nekem otthon térdelnem kellett. Meddig ülsz otthon? 8 órában? Ezt nem értem. És akkor mi lesz a tanulással? Akkor ülj az internet elé, jutubon sok érdekes oktató-tanulós-tudományos film van. Használd ki a lehetőséget.
2016. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Fontos a kérdés szempontjából hogy milyen hülyeségegett csináltál és hogy hány éves vagy de 16 lehetsz vagy mégtöbb mert akkor már nem vagy tanköteles
2016. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

elég hülye szüleid lehetnek. azzal,hogy kivesznek az iskolából,csak azt érik el,hogy 8 általános lesz a legmagasabb végzettséged és kb tovább folytatod majd a züllést.

milyen hülyeségeket csináltál? hány éves vagy?

sokkal bölcsebb dolog lenne inkább átíratni egy olyan suliba ahol jobban a körmödre néznek.+ a szüleidnek is jobban figyelni rád,hogy ne folytasd az eddigi dolgaid.

az ,hogy kivesznek a suliból tényleg nem megoldás..a legnagyobb hülyeség amit tehetnek.

semmiképp se engedd. ha nincs beleszólásod,akkor meg iratkozz majd be estire és végezd el mindenképp ,legalább egy érettségit és szakmát szerezz..

2016. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy mi volt az a "hülyeség"?

Nem lehetett valami apróság, mert súlyos következményei vannak. Azt meg már nem "hülyeségnek" becézzük.

2016. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
#1 igen és érettségit meg szakmát is ad a youtube.
2016. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt tudod csinálni, hogy eldöntöd: iskolába akarsz járni vagy otthon akarsz maradni. Szóval idegesítheted a szüleidet, de az neked sem tesz jót.
2016. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tedd azt, hogy megváltozol, és kivételesen azt teszed, amit a szüleid akarnak.

Gondolom, el kell odáig jutnia a szülőnek, ha már a házból nem mer kiengedni, még iskolába sem. Nyugi, csak 18 éves korodig kell ezt elviselni, aztán csomagolhatsz, és mehetsz el otthonról, akár az utcára is. Szerintem ők sem fognak marasztalni.

2016. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mit csináltál.
2016. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mit csináltál?

mi lenne a büntetés értelme?

csak otthon ülsz és ennyi?

2016. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves citromost! "És akkor mi lesz a tanulással?" Ezt is megkérdeztem, de, ha otthon kell ülni, akkor nem lesz érettségi, legfeljebb levelezőn.
2016. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!