Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kérlek Valaki segítsen nem...

Kérlek Valaki segítsen nem bírom ezt az egészet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az van hogy elváltak a szüleim és van egy kutyám amikor apamhoz megyek oda nem vihetem a kutyat mert van meg egy kutya meg meg ket gyerek a lenueg jogy nem lehet vinni es anyukam pedig ezt nem kepes megerteni es allandoan kiabal velem emiatt hogy neszeljem meg a apaval meg amikor megyek hozza kethetente akkor mondja hogy most viszed a kutyat es most itt vagyok apamnal es azt mondta hogy menjek at es vigyem le reggel este meg delutan ma (szombaton) es vasarnap is es azt mondta hogy reggel legkesobb 10:00ra menjek kda es vigyem le de mar 10:37 van es nemtudom mi lesz apukam azt mondta hogy ot ne ugraltassa majd megyunk es levisszuk valamikor de ha odaerek oriasi balhe lesz es mindenki velem kiabal mindig nekem a legrosszabb a legszarabb es en vagyok hibas mindenert mit tehetnek hogy ne ez legyen?fogalmam sincs mit csinaljak meg nincsen oriasi balhe es kiabalas de mar most remegek es allandoan ez van remegek eleg durva szinten ugy erzem mindenkinek jobb lenne a ha nem elnek es elegem van ezt az egeszet nem birom es meg csak 13 eves vagyok es nem nekem kene megoldani es ekkora stresszt mindennapp nem birok el en az iskolaval a baratokkal szeretnek foglalkozni ndm ezzel es nemtudom mitcsinalni kerlek valaki segitsen bocsanat hogy ilyen sokat irtam de gyszeruen nem birom
2016. nov. 12. 10:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen valaki segítsen könyörgöm (egyepkent amugyis cseszegetnek de ezzel a legdurvabban) csak valaki irjon könyörgöm ugy erzem meg kene halnom könyörgöm segitsen valakiiii
2016. nov. 12. 11:59
 2/7 anonim válasza:
Jézus Isten! Nem nagyon értettem azt a kutyásat,de próbáld megőrizni a hideg véred! Ha elkezdenének ordítani mond el ezt.
2016. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is pontigy voltam. Szőrnyű volt. Aztán bedobtam a kutyát a dunába biztos tud uszi valahol kijött denem hozzám.
2016. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Áldozd fel a kutyát a sátánnak.
2016. nov. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kutyamat biztos hogy nem fogom eladni se semmi ilyesmi o az egyetlen akit igazan erzek hogy szeret es mindennel fontosabb szamomra kicsi korom ota velem van
2016. nov. 16. 08:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Es legfokepp nem a kutya a hibas ebben az egeszben
2016. nov. 16. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a kutya hibája, egyetértek.

Ha neked kell a kutya akkor az a te gondod. Nem nagyon lehet lepasszolni ha nyüg.

Nekem ezért nem kell, nem tudom ezt vállalni. Meg főleg nem akarnék másoknak nyafogni emiatt.

2016. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!