Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Osszevesztem apukammal,...

Osszevesztem apukammal, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. Masfel hete ksszevesztem apaval, nem volt nagy veszekedes csak nekem rosszul esett. Nagyon vallasos es megtudta hogy van egy baratom. Miota megtudta haromszor voltam.nala (elvalt szulok) es mindharomszor sirva mentem haza. A legutobbi alkalom utan nagyon kiakadtam es azota nem is kerestem fel. Nem voltam nala nem hivtam hogy mi van vele. Nem vagyok egy szent viszont olyan nevelest kaptam amiert halas vagyok, a baratom is egy nagykn rendes srac. Egyedul apa es a batyam nem tudja elfogadni ot pedig nem is ismerik csak az zavarja oket hogy van. Nagyon hianyzik. Nem azt akarom hogy apa elfogadja es tamogasson abban amit csinalok hanem hogy egyszeruen bizzon bennem annyira hogy ne foglalkozzon vele. Megertem hogy felt es tenyleg megertem csak neki is meg kene ertenie engem. Aztan a fejemhez is vagta hogy en csak a penzert megyek hozza. Lehet hogy igy tunik szamara mert suli mellett nagyon keves idom van de rosszul esett. O is normalisan elmondta hogy nem kene ez a fiuzas meg ilyen dolgok. Nem mondtam ra semmit. Nagyon hianyzik mar, szerintetek fel merjem hivni? Attol felek hogy nem fogad el ugy hogy van valakim, es nem tudom hogy mkt tegyek ezek utan. Azert is aggodok hogy megharagudott es latni sem akar pedig szo sincs ilyesmirol hogy haragudna. Nagyon felek mostmar attol hogy beszeljek vele, ha ra gondolom sirhatnekom van, nagyon bant ez az egesz. Fel merjem hivni szerintetek?
2016. nov. 13. 03:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én felhívnám, mintha semmi sem történt volna.

Ha megint ezzel a középkori szemlélettel jön, megkérdezném, hogy konkrétan mitől félt. De addig kérdezném, hogy de konkrétan miért, hogy már ő unja meg. Mert nem tud majd válaszolni rá.


Illetve tudna válaszolni, csak nem fgoja bevallani neked, hogy magából indul ki ő is meg a bátyád is, amikor szabadjára engedik a fantáziájukat, hogy a srác mit művel majd veled. De ez már őket minősíti.


Felnőttél és ideje tudomásul venniük.

2016. nov. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!