Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan jöhetnék ki jobban az...

Hogyan jöhetnék ki jobban az apukámmal?

Figyelt kérdés
Az apukám ki van borulva, hogy túl keveset van velem, és hogy miért kerülöm a társaságát. Nos, én nem kerülöm. Csak egyszerűen nincs kedvem vele lenni, mert mindig összeveszünk valamin. Bármennyire is szeretnék jól kijönni vele. Most éppen megoldásokat keresünk, hogy milyen programokat csinálhatnánk, ami mind kettőnknek kedvezik. De ez rossz, mert mindketten mmást szeretünk. Jó, néha szeretek fiús dolgokat csinálni. Mert amúgy lány vagyok. De nem szívesen építek fából dolgokat....

2016. nov. 6. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjetek vásárolni, moziba, vagy valami fürdőbe. Mindenképp olyan programokat találjatok ki ahol jól érezhetitek magatokat.
2016. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Aludj nála, csináljatok együtt vacsit. Merüljetek bele mély beszélgetésbe. Kérdezz a fiatalságáról (lehet téged nem érdekel, de hidd el neki jól fog esni hogy érdeklődsz) Mesélj neki a suliról. Szelfizzetek :D remélem javul a kapcsolatotok, és hogy hasznosat irtam. Bocsi ha esetleg hülyeség, de nem értek hozzá, sosem volt édesapám
2016. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz így tanácsot adni, mert nem tudom, hogy te mit szeretsz és ő mit szeret általában. Írhatnál magatokról egy kicsit többet.
2016. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen kérdezd, hogy neki milyen volt a kapcsolata az apjával, meg hogy milyen gyerekkora volt. Ismerd meg a lelke mélyét.
2016. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat
2016. nov. 7. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:

első körben add apud tudtára,hogy lány vagy és lányos dolgokat szeretsz (ez nem megy sok apukának akik nem kimondottam lányosak).

utána probáljatok semleges progrmot találni.ami lehet sport:boling,biliárd,(az ismi körben szeretik a csajok).

sima séta a természetben.

valami film:nem romantikus, hanem vigjáték. ha nem szereted a scifi,horror,akció filmeket.

valami hobbi ami nem fa faragás:fotozás, kockulás,rajzolás.akármi ami érdekel és érdekelhet egy felnőttet.

ha leírnád részletesen,hogy te mit szeretsz és apud mit szeret az sokat dobna a javaslatokon.

2016. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!